Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Sex ve městě 2: Zbrusu nový trailer!

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

6. 1. 2010

SexVeMeste2

Do redakce Topzine.cz nám přišla upoutávka na druhý film v pořadí, který stejně jako ten první navazuje na veleúspěšný seriál. Sex ve městě 2 je tu a my se v krátkosti podíváme na trailer, který vyprodukovalo studio Warner Bros.

Sex ve městě 2

Sex ve městě 2

Sex ve městě 2

(Sex and City 2)

Žánr: Romantický/ Komedie

Režie: Michael Patrick King

Hrají: Kristin Davis, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall, Jason Lewis, Max Ryan, Chris Noth, Liza Minnelli, Evan Handler a mnoho dalších

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 3.6.2010

A je to tady! Ani jsme nemuseli čekat moc dlouho a pokračování úspěšného prvního snímku a ještě mnohem úspěšnějšího seriálu je tu. Jak tvůrci slibovali, v kinech jej uvidíte už začátkem léta letošního roku. Opět se ve filmu setkáte se svými oblíbenými herečkami, které tolik bodovaly v seriálu. Dámy tentokrát opět o něco víc zestárly, ale to jim nijak nebrání v prožívání života plnými doušky. Tentokrát se dokonce objeví i v poušti.

Co říci o traileru, který se dnes dostal do naší redakce? Za velice povedenou bych označil hudbu, která skvěle kontrastuje se samotnou upoutávkou a je pro film typu Sex ve městě jako dělaná. Trailer samotný je však spíše z těch slabších. Kromě rychlého, nepříliš přehledného a téměř nic neříkající střihového sledu totiž nemá divákům co nabídnout. Pro fanoušky seriálu však bude jistě dostatečnou ochutnávkou toho, co nás teprve čeká.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sex ve městě 2: Zbrusu nový trailer!