×
TOPZINE.cz

Sex ve městě 2: Zbrusu nový trailer!

SexVeMeste2

Do redakce Topzine.cz nám přišla upoutávka na druhý film v pořadí, který stejně jako ten první navazuje na veleúspěšný seriál. Sex ve městě 2 je tu a my se v krátkosti podíváme na trailer, který vyprodukovalo studio Warner Bros.

Sex ve městě 2
Sex ve městě 2

Sex ve městě 2

(Sex and City 2)

Žánr: Romantický/ Komedie

Režie: Michael Patrick King

Hrají: Kristin Davis, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall, Jason Lewis, Max Ryan, Chris Noth, Liza Minnelli, Evan Handler a mnoho dalších

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 3.6.2010

A je to tady! Ani jsme nemuseli čekat moc dlouho a pokračování úspěšného prvního snímku a ještě mnohem úspěšnějšího seriálu je tu. Jak tvůrci slibovali, v kinech jej uvidíte už začátkem léta letošního roku. Opět se ve filmu setkáte se svými oblíbenými herečkami, které tolik bodovaly v seriálu. Dámy tentokrát opět o něco víc zestárly, ale to jim nijak nebrání v prožívání života plnými doušky. Tentokrát se dokonce objeví i v poušti.

Co říci o traileru, který se dnes dostal do naší redakce? Za velice povedenou bych označil hudbu, která skvěle kontrastuje se samotnou upoutávkou a je pro film typu Sex ve městě jako dělaná. Trailer samotný je však spíše z těch slabších. Kromě rychlého, nepříliš přehledného a téměř nic neříkající střihového sledu totiž nemá divákům co nabídnout. Pro fanoušky seriálu však bude jistě dostatečnou ochutnávkou toho, co nás teprve čeká.1 Komentář Sex ve městě 2: Zbrusu nový trailer!

  1. Tenhle trailer je už hodně starej, nová je jedině kombinace s písničkou Empire State of Mind, kterou má na svědomí Jay-Z a Alicia Keys, a která už se objevila i v jiných upoutávkách.
    Každopádně trailer neukazuje nic, protože to tak má být – příběh je přísně tajný až do premiéry. :-)

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..