×
TOPZINE.cz

Sex ve městě 2: Zbrusu nový trailer!

SexVeMeste2

Do redakce Topzine.cz nám přišla upoutávka na druhý film v pořadí, který stejně jako ten první navazuje na veleúspěšný seriál. Sex ve městě 2 je tu a my se v krátkosti podíváme na trailer, který vyprodukovalo studio Warner Bros.

Sex ve městě 2
Sex ve městě 2

Sex ve městě 2

(Sex and City 2)

Žánr: Romantický/ Komedie

Režie: Michael Patrick King

Hrají: Kristin Davis, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall, Jason Lewis, Max Ryan, Chris Noth, Liza Minnelli, Evan Handler a mnoho dalších

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 3.6.2010

A je to tady! Ani jsme nemuseli čekat moc dlouho a pokračování úspěšného prvního snímku a ještě mnohem úspěšnějšího seriálu je tu. Jak tvůrci slibovali, v kinech jej uvidíte už začátkem léta letošního roku. Opět se ve filmu setkáte se svými oblíbenými herečkami, které tolik bodovaly v seriálu. Dámy tentokrát opět o něco víc zestárly, ale to jim nijak nebrání v prožívání života plnými doušky. Tentokrát se dokonce objeví i v poušti.

Co říci o traileru, který se dnes dostal do naší redakce? Za velice povedenou bych označil hudbu, která skvěle kontrastuje se samotnou upoutávkou a je pro film typu Sex ve městě jako dělaná. Trailer samotný je však spíše z těch slabších. Kromě rychlého, nepříliš přehledného a téměř nic neříkající střihového sledu totiž nemá divákům co nabídnout. Pro fanoušky seriálu však bude jistě dostatečnou ochutnávkou toho, co nás teprve čeká.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


1 Komentář Sex ve městě 2: Zbrusu nový trailer!

  1. Tenhle trailer je už hodně starej, nová je jedině kombinace s písničkou Empire State of Mind, kterou má na svědomí Jay-Z a Alicia Keys, a která už se objevila i v jiných upoutávkách.
    Každopádně trailer neukazuje nic, protože to tak má být – příběh je přísně tajný až do premiéry. :-)

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..