×
TOPZINE.cz

Sex ve městě 2: Tentokrát i s Miley Cyrus a Penelopé Cruz v novém traileru

sex ve městěPokračování filmu podle úspěšného seriálu nám opět představí čtveřici žen, které prožívají život opravdu různorodě. Filmaři si ale na hereckém obsazení slmsli, přidávají totiž i Miley Cyrus a Penelope Cruz! Podívejte se na upoutávku.

Cynthia Nixon, Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker a Kristin Davis
Cynthia Nixon, Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker a Kristin Davis

Warner Bros. Pictures zveřejnil trailer k filmu Sex ve městě 2 (Sex And The City 2). Co se  stalo po dvou letech prvního filmu se čtyřmi ženami, nejlepšími přítelkyněmi? To se můžeme dozvědět přímo v nové upoutávce, která je nabitá pikantnostmi.

Tradá na výlet!

Tentokrát se Carrie Bradshaw Preston, Samantha Jones, Miranda Hobbes Brady a Charlotte York Goldenblatt vydají na týdenní pobyt do Abú Dhabí, hlavního města Spojených arabských emirátů. Trailer nám přináší unikátní záběry z filmu, ve kterém budou i dva nové přírůstky: Milley Cyrus a Penelopé Cruz!

Do hlavních rolí se opět vrátí Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon a Kristin Davis, které tvoří čtveřici nerozlučných přítelkyň. Režie se ujal Michael Patrick King. Premiéra snímku je naplánovaná na 27. května v Americe.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..