Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Sex v manželství může být kvalitní i po letech. Jak na to?

Sexuální život dvou mladých zamilovaných lidí vypadá zcela jinak, než sex v manželství po několika letech. Obzvláště tehdy, pokud se jedná o sexuální život po narození dítěte. Mezi typické zabijáky sexu patří nejen narození potomka, ale říká se, že také samotné manželství. Jak to udělat, abychom se kvůli nespokojenosti v sexuální oblasti nemuseli rozvádět nebo si hledat povyražení jinde? Určitě existuje řešení!

Spokojený sexuální život na prvním místě

Víte, že sex v manželství může přestat být zajímavý už po několika letech? Manželství je zkrátka zodpovědná instituce, která utváří rodinné hodnoty, a jejím účelem je také výchova dětí. Jakmile se nám však jednou narodí děti, sexuální život začne být v pozadí. Do popředí zájmu se totiž dostává kojení, přebalování, uspávání a chlácholení dětí, a později také psaní domácích úkolů či odpovídání na zvídavé otázky našich milovaných ratolestí. Rodiče malých dětí nejenže nemají čas na pravidelný sex, ale často ani chuť. Někdy jsou večer již tak unavení, že usínají dříve než jejich děti. Sex s unaveným partnerem, který má své starosti, určitě nikoho neláká. Stále stejné sexuální polohy, milování ve spěchu a potichu, aby se nevzbudily děti. Koho by to bavilo?

Kritický sedmý rok manželství

Již po pár letech se z manželského sexu stává rutina, na kterou mnohdy ani nezbývá čas. Zejména sedm let manželství se často považuje za krizové období, kdy se spousta vztahů rozpadá. Ať už jsou příčiny partnerských neshod jakékoliv, primárním východiskem v jakémkoliv vztahu je vždy spokojený sexuální život. Pokud mají partneři naplněný a uspokojivý sexuální život, dokáží každodenní problémy i vážnější rodinné krize zvládat s nadhledem a řešit je mnohem lépe. A třeba i na takové vášnivé usmiřování v posteli někdo nedá dopustit!

Sexshop je lepší než nevěra

Kvalitní sex v dlouhodobém vztahu zkrátka hraje rozhodující roli. Když to nefunguje, často přichází na řadu sledování porna, tajná autoerotika nebo dokonce nevěra. Takové rozpadající se manželství ale může zachránit i docela obyčejný sexshop plný zajímavých sexuálních hraček, se kterými se v posteli rozhodně nudit nebudete. A možná se dokonce začnete i na společné milování po letech stereotypního manželství těšit! Určitě se nemusíte stydět, otevřená komunikace je základem každého vztahu. Společně si s partnerem vyberte takovou erotickou pomůcku, která se vám zalíbí, a společně ji vyzkoušejte.

Luxusní vibrátory zachraňují manželství

Ženský orgasmus je pro mnohé muže stále opředen tajemstvím a za spokojeným manželstvím často stojí spokojená žena. Erotické pomůcky pro ženy patří k nejoblíbenějšímu a nejvyhledávanějšímu zboží v internetových sexshopech. Nejste v tom sami! Ať už pro intimní chvíle ve dvou nebo pro autoerotiku, erotické pomůcky se mohou stát příjemným zpestřením vašeho sexuálního života a přivést vás k větší osobní i partnerské spokojenosti. Dnes už není ničím neobvyklým koupit své ženě k narozeninám spolu s kytkou i erotickou hračku z kategorie luxusní vibrátory, kterou rozhodně ocení! Pokud manželka dárek nebude rozbalovat na oslavě před padesáti příbuznými, určitě vám jej nehodí na hlavu.

Ohodnoťte tento článek:
2
Právě čtete

Sex v manželství může být kvalitní i po letech. Jak na to?