Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Milování na pláži vás může vyjít pěkně draho

Redakce

Redakce

10. 6. 2011

FOTO: Srdce z kamenů v pískuPřichází léto a téměř každý z nás se chystá někam za sluníčkem. Nejčastěji asi do přímořského letoviska s plážemi plnými zlatavého písku a průzračně čistým mořem. Pokud chcete svůj pobyt ozvláštnit žhavým sexem na pláži, dávejte si pozor, v jaké destinaci ho provozujete.

FOTO: Srdce z kamenů v písku

Sex na pláži může přijít draho, Zdroj: sxc.hu

Španělsko

V oblíbené turistické zemi vám hrozí za sex na pláži pokuta do 8 000 Eur, tedy až 192 000 Kč!

Portugalsko

Soused Španělska je ještě o něco ráznější, pokud budete při hrátkách přistiženi, hrozí vám dokonce trest odnětí svobody až do jednoho roku.

Nemyslete si, že milování ve Španělsku nebo Portugalsku skryjete pod roušku tmy. Pláže jsou hlídány hlavně v noci.

Chorvatsko

Země, která láká každoročně tisíce Čechů, je o něco benevolentnější než předchozí dvě. Pokud budete přistiženi, dostanete pokutu 25 – 150 Eur, v horším případě pobyt ve vězení do 30 dnů. Nicméně policie přestupky spíše přehlíží, na turismu totiž vydělají mnohem více než na pokutách.

Itálie

V nábožensky založené zemi jsou pokuty v rozmezí 30 – 300 Eur nebo vám hrozí vězení do dvou let. Stejně jako u Chorvatska je turismus pro zemi důležitější než pokuty, takže strážci přivírají oči.

Bulharsko

Pokud vás policisté objeví in flagranti, většinou vám jen domluví.

Turecko

Zákony říkají, že trestat páry je možné až ve chvíli, kdy se začnou chovat krajně eroticky, co ovšem vymezuje pojem krajně eroticky, je záhadou. Pokuty jsou 50 až 200 Eur nebo si váš pobyt můžete protáhnout o 15 dnů až dva měsíce, které strávíte ve vězení.

Řecko

Pokuta 300 Eur + možnost posedět si ve vězení až 2 roky.

Dubaj

Nelíbejte se, netančete, neobnažujte se, nedotýkejte se druhého pohlaví a nevoďte se za ruce! To vše pod pohružkou vězení a veřejného pohoršení.

FOTO: Vězeňské mříže

Dovolenou si můžete prodloužit až o několik let, strávíte je ale ve vězení

Doporučení

Samozřejmě teorie a praxe jsou dva rozdílné pojmy. Pokud při sexu nepotřebujete publikum, najdete si odlehlé místo a nebudete dělat příliš velký rámus, je velmi pravděpodobné, že se vám nestane nic. Ani ruka zákona nemá oči všude.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Milování na pláži vás může vyjít pěkně draho