Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Sex jako dárek pod stromeček

Redakce

Redakce

24. 12. 2010

FOTO: Vánoční stromeček - ozdobaŠtědrý den je tu a vám došly všechny nápady, co zabalit své drahé polovičce pod stromeček? Přestaňte shánět nesmyslné zbytečnosti na benzínkách a v nejbližších večerkách! Máme pro vás tip, jak svému milému zpříjemnit Štědrý večer. Zabalte sami sebe.

FOTO: Vánoční stromeček - ozdoba

Zdroj: wikimedia.org

Je to originální, je to ze srdce, je to osobní. Je to přesně takové, jaký by měl dárek být. Jistě máte s partnerem plno neuspokojených sexuálních přání, tak proč si je nesplnit právě o Vánocích? Nebojte se zapojit veškerou svoji představivost a místo do obchodního centra vyrazte do sex shopu. Filmy, pomůcky, hračky a nejrůznější oblečky vám přípravu tohoto dárku mohou velmi usnadnit.

Nápad 1:

Nezavírejte se se sexem v ložnici! Jestliže trávíte večer ve dvou, máte jedinečnou příležitost využít kuchyňské linky, kancelářského křesla, pracovního stolu i podlahy v kuchyni.

Nápad 2:

Splňte příteli sexuální přání! Svažte mu ruce, zavažte oči a dopřejte mu pořádnou dávku orálního sexu.

Nápad 3:

Zahrajte si. Na školačku, zdravotní sestru, číšníka. Fantazii se meze nekladou. Staňte se na chvíli hercem a zahrajte si krátkou milostnou etudu před samotným aktem.

Nápad 4:

Vyzkoušejte nové polohy. Polohy misionář, na koně a na pejska už se staly ohranou klasikou. Pokud doma nemáte kámasútru a stydíte si ji půjčit, internet vám snadno poradí.

Další nápady naleznete ve vaší hlavě. Stačí otevřít tu černou skříňku, kam ukládáte to, co byste v životě nahlas nevyslovili. Tak teď se jen omotejte mašlí, lehněte si pod stromeček a užívejte si netradičního vánočního dárku!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sex jako dárek pod stromeček