Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Seriál Misfits přichází o svou oporu. Nathan se již v další sérii neobjeví

Redakce

Redakce

13. 4. 2011

Může to znít jako pozdní aprílový žert, ale bohužel tomu tak není. V neděli 10. dubna totiž přiletěla z Británie nečekaná zpráva, která doslova šokovala příznivce Misfits. Oblíbenec fanoušků a především fanynek Robert Sheehan alias vtipálek Nathan se totiž ve 3. sérii už neobjeví.

Nečekaná novinka se objevila, jak už je poslední dobou zvykem, nejdříve na Twitteru a okamžitě spustila lavinu nespokojenosti. Následně ji převzaly i další zahraniční servery. Zděšení skalních fanoušků je pochopitelné. Takové citelné oslabení hereckého ansámblu se totiž může tvůrcům krutě vymstít.

Proč k odchodu z Misfits došlo? Kdo ví. Žádost o ukončení spolupráce však podle všeho přišla ze strany herce. Můžeme se jen domnívat, co za tím stojí. Zdali Sheehan zpychnul, nebo už je přesycen hraním v seriálu a pokusí se více angažovat ve filmu. Ať je to tak či onak, postava, jako je Nathan, diváky dokázala bavit a právě v jeho podání byla nenahraditelná. Vždyť v těch nejzábavnějších scénách figuroval vždy on.

Jakousi náhradou za Nathana by nyní měla být postava jménem Rudy, na kterou je stále vypsán casting a ještě se zdaleka neví jméno herce. Poslední informace, kterou tvůrci vypustili, je vznik webové epizody před začátkem nové série, která by měla Nathanův konec vysvětlit a příběhově zdůvodnit. Jak moc odchod populární postavy seriálu ublíží či snad pomůže, je ve hvězdách. Odpověď se dozvíme letos na podzim.

Misfits

Komedie / Drama / Fantasy / Sci-Fi
Velká Británie, 2009, 60 min

Režie: China Moo – Young, Tom Green, Tom Harper
Hrají: Robert Sheehan, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Iwan Rheon, Alex Reid, Dexter Fletcher

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Misfits přichází o svou oporu. Nathan se již v další sérii neobjeví