Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Seriál How I Met Your Mother se dočká sedmé i osmé série

Redakce

Redakce

8. 3. 2011

Mateřská stanice How I Met Your Mother CBS uzavřela dohodu se studiem 20th Century Fox Television o pokračovaní populárního sitcomu. Ted Mosby bude tedy minimálně ještě další dva roky pokračovat s hledáním své vyvolené.

Ústřední pětice v baru U McLarena, Zdroj: distributor seriálu

Spolu s Tedem se vrátí také Barney, Marshall, Lily a Robin a všichni jejich stávající představitelé.

Někteří sice tvrdí, že HIMYMU již dochází dech, nicméně průměrná sledovanost právě běžící šesté série to ani zdaleka nepotvrzuje. 9,13 milionu oproti devíti a půl milionu, kterou si seriál držel ve svých začátcích, je stále velmi stabilním číslem.

Otázkou však zůstává, zdali bude osmá série, jejíž poslední díly budou odvysílány v květnu 2013, tou úplně poslední. Představitel dobráckého Marshalla, Jason Segel, řekl v rozhovoru pro americký lifestylový magazín GQ, že se necítí, že by měl v roce 2013, tedy po osmi letech hraní jedné postavy, ještě moc co nabídnout. To také souvisí s jeho stále častějším obsazováním na stříbrném plátně. A jak všichni dobře víme, každý z hlavní pětice je samozřejmě nepostradatelnou součástí seriálu, je tedy spíše nepravděpodobné, že by tvůrci pokračovali i bez něj.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál How I Met Your Mother se dočká sedmé i osmé série