Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Seprané džíny už dávnou nejsou IN. Co si koupit místo nich?

Linda Machová

Linda Machová

15. 1. 2012

Stále více mužů i žen u nás se zajímá o svůj vzhled, přesto mají převahu ti, kteří na to kašlou. Módní peklo i dnes bez servítek ukáže na to, co by mělo zůstat za domovními dveřmi.

FOTO: Módní peklo

Nespokojte se s průměrem, Foto: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

V případě dnešních úlovků se většinou nedá mluvit o žádném větším faux pas. Přesto převažuje nuda, na zajímavé nápady a výraznější barvy narazíte velmi sporadicky.

Čtěte také: Módní peklo předpovídá nudnou zimu

Obě slečny na první pohled vypadají dobře, dáma vpravo ale zvolila velmi špatnou kombinaci barev. Celkový outfit je nemastný neslaný, ani kabelka hnědé barvy nemá šanci ho rozzářit. Kalhoty nelichotící postavě schovat na dno skříně.

Pro příště radíme zkusit boty s vyšším podpatkem. Balerínky jsou sice pohodlné, ale vzhledem k výšce by se slečně pár centimetrů hodilo.

FOTO: Módní peklo

Nakročeno správným směrem, Foto: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

Slečně vlevo se povedlo model celkem dobře sladit. Tmavomodré kalhoty s béžovou bundičkou si pěkně kontrastují, ale bunda zapnutá až ke krku doplněná šálou nevypadá dobře.

Maxi kabelky jsou teď trendy, slečna navíc zabodovala červenou barvou. Oběma slečnám doporučujeme vyzkoušet, jaká šála se hodí k jaké bundě. Nakročeno je správným směrem, teď to jen dopilovat!

FOTO: Módní peklo

Před pár lety OK, Foto: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

Slečna v druhém dnešním úlovku nevypadá nejhůře, ale stále to není to, co bychom chtěli vidět. Takový model à la sekretářka. I přes snahu oživit celkový outfit nějakými doplňky, je výsledek poněkud prázdný. Ani jednotlivé kousky k sobě moc nesedí. I černobílá kombinace může vypadat skvěle. Pokud slečna lpí na bílé mini, ať sáhne po výraznějších doplňcích.

A co partner? Před patnácti lety by byl opravdu šik, dnes neobstojí. Vyhodit pásekvyměnit kalhoty a bude to lepší. Pár by si také mohl dát záležet na celkovém sladění, aby všem bylo jasné, že k sobě patří.

FOTO: Módní peklo

Nepřekvapí, nezklame, Foto: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

Mladý muž zvolil klasický průměrný model, který není nejhorší, ale není na něm nic, co by nás příjemně překvapilo. Klasický střih kalhot zastrčených v teniskách nevypadá vůbec dobře, ani kalhoty s vyšisováním už dávno nejsou trendy. Pravidelně na tuhle věc upozorňujeme, ale pánové se jich z neznámého důvodu nechtějí vzdát.

Kupte si kalhoty jednobarevné. Z tmavých odstínů třeba modré, hnědé, vínové nebo zelené. Světlé pak béžové, mentolové nebo do oranžova. Pochválit můžeme dvouřadý kabát, který mu padne a vypadá dobře. Tolik oblíbená sportovní zimní bunda do města opravdu není to pravé.

A rada na závěr? Vždy kombinujte tři barvy, jednou z nich však musíte šokovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seprané džíny už dávnou nejsou IN. Co si koupit místo nich?