Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sensation White 2010 klepe na brány Prahy

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

7. 4. 2010

sensation1-1Populární dance akce se znovu vrací do České republiky. Již počtvrté se otevřou pomyslné dveře plné tajemství a překvapení. Show, která posluchače taneční muziky nenechá klidnými, se blíží mílovými kroky.

Sensation, Zdroj:archiv

Sensation, Zdroj: archiv

Zvuk, který bere dech, efekty, při kterých se zastavuje srdce a dekorace, při nichž si stoupne do pozoru i ten nejmenší chloupek na těle. K tomu světoví DJs a téměř osmnáct tisíc tanečníků. To je Sensation White.

Podívaná se letos uskuteční 29. května v O2 Aréně. Kdo ještě nemá vstupenku, měl by si pospíšit, jelikož většině středoevropských zemích se Sensation v roce 2010 zřejmě vyhne. I proto je očekáván větší nápor fanoušků nejen z naší republiky.

Na jedné ze dvou teras na taneční ploše je nyní navíc možnost zakoupit VIP stůl pro skupinu deseti lidí. Vlastní vchod, šatna a osobní obsluha čekají právě u Sensation Exclusive Table s výhledem na show ve stejné úrovni, jakou budou mít DJs.

Sensation se zrodila před deseti lety v Holandsku a od té doby ji vidělo statisíce lidí v patnácti zemích světa. V květnu fantastickou párty zažije znovu i Česká republika.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sensation White 2010 klepe na brány Prahy