Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sensation Celebrate Life zažije Hardwellovu premiéru

Redakce

Redakce

5. 4. 2011

HardwellV květnu tohoto roku se bude v pražské O2 areně konat Sensation Celebrate Life, kde vystoupí velikáni jako Fedde le Grand, Sharam, Mr. White a nebo AN21 & Max Vangeli. Na tento hvězdný seznam přibyl i třiadvacetiletý DJ a producent Hardwell, který bude nejmladším vystupujícím večera.

Hardwell

Hardwell bude nejmladším vystupujícím na Sensation, Zdroj: Unitedmusic.cz

Hardwell bere svou lásku k house music vážně. Krok za krokem se stává vůdčí postavou mezi  mladší generací DJs. Svou kariéru odstartoval ve 13 letech a jeho produkce a remixy se hrají po celém světě.  Skladba 076, na které spolupracoval s Tiestem, dosáhla prvního místa v celkovém žebříčku předního tanečního portálu Beatport, a to do pěti dnů po vydání.

Za zmínku stojí také jeho skladby Red Carpet, Feel So High nebo Guess What, na které spolupracoval s Chuckie a která je jednou z nejvíce hraných undergroundových houseových skladeb posledních dvou let.  Pravidelně remixuje pro hvězdy jako jsou Fedde Le Grand, Armin Van Buuren, Tiesto, Bob Sinclair, Funkerman, Chris Lake, Laidback Luke, Sharam nebo Steve Angelo.

Největším Hardwellovým úspěchem je bezesporu jeho série Eclectic Beatz, která patří k nejlépe prodávaným albům za několik posledních let. Vydáno bylo již deset edicí. V roce 2011 začal Hardwell s dalšími novými releasy a vlastním labelem, Revealed Recordings, pod kterým vyšla jeho kompilace Revealed stejně tak jako již zmiňovaná série Eclectic Beatz.

Hardwell za DJským pultem nikdy nezklame díky svým technickým dovednostem, hudebnímu spektru a osobitosti. Jeho talent je uznáván v hudebním průmyslu jako něco nového, vzrušujícího a osvěžujícího, co se neustále vyvíjí se zřejmou a věčnou trvanlivostí. A to vše přináší spolu se svým vystoupením 28. května i do Prahy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sensation Celebrate Life zažije Hardwellovu premiéru