Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sensation White 2010 v Praze!

Redakce

Redakce

9. 12. 2009

sensationSensation, zrozena před deseti lety v amsterdamské aréně, stihla navštívit 15 zemí po celém světě, včetně Brazílie, Chile nebo Austrálie. Od svého vzniku tak Sensation navštívily milióny fanoušků. Šílenství, vyvolávající bílý fenomén, míří tentokrát po čtvrté do České republiky.

Zdroj: unitedmusic.com

Zdroj: archiv

V sobotu 29. května 2010 bude mít příležitost až 17,5 tisíce návštěvníků zhlédnout v pražské O2 aréně nezapomenutelnou show, která každého povede smyslnou cestou k bílým dveřím. Za nimi se vám otevírá překvapení, tajemství a hlavně emocionální svět Wicked Wonderland.

Sensation opět nabídne scénu s dekoracemi, audiovizuální představení s nevídanými efekty. O neopakovatelný hudební zážitek se postará pětice světových DJských hvězd. Vše je navíc podtrženo mnohotisícovým publikem, oblečeným do bílých barev.

Podobně jako v minulých ročnících, je i letos naplánována první vlna předprodeje nejvýhodnějších vstupenek před Vánoci. Přesné termíny prodeje zatím nejsou k dispozici, objeví se v nejbližších dnech na stránkách pořadatele.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sensation White 2010 v Praze!