Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sensation 2013 zveřejnila lineup. Praha se v květnu roztančí v rytmu house

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

10. 4. 2013

Praha bude v květnu hostit Sensation, show spojující taneční hudbu, působivé světelné efekty a akrobacii. Vše vypukne 22. května 2013 od 22:00 v O2 areně.

Sensation 2013 Zdroj: United Music Events

Sensation 2013 Zdroj: United Music Events

Večer zahájí již tradiční účastník Sensation, DJ Mr. White. Vystoupí také francouzský DJ Sebastien Leger, který hraje funky house. Dalším, kdo přijal pozvání, je holandský producent a houseový DJ Funkerman. Slavil úspěch především se singlem 3 minutes to explain, na kterém před pěti lety spolupracoval s kolegou Fedde le Grandem.

Taktéž z Nizozemí přijedou dua Bingo Players a Sunnery James & Ryan Marciano, od nichž jste možná slyšeli aktuální singl Firefaces.

Novým přírůstkem na programu je mladý a nadějný DJ Nicky Romero. Stihl již spolupracovat s Davidem Guettou, Rihannou, Fedde Le Grandem nebo Skotem Calvinem Harrisem. V houseových hitparádách letos boduje jeho track Still the Same Man, na kterém se podílel britský muzikant John Christian.

Všichni budou v bílém

Sensation je populární akce určená fanouškům taneční hudby, která vznikla v roce 2000 v Holandsku, od té doby se koná ve dvacítce zemí. V České republice půjde o sedmý ročník.

Sensation se zaměřuje především na house a jeho rozličná odvětví. Letošní ročník má podtitul Source of Light, s nímž bude korespondovat vzhled taneční plochy. Bude osvětlena obří světelnou koulí. Hudební program doprovodí laserová show, pyrotechnické efekty a vystoupení akrobatů.

Cílem je navodit v mamutí hale příjemnou klubovou atomsféru. Zajímavé je, že Sensation má stanovený neobvyklý dress code – všichni návštěvníci by měli přijít oblečení v bílém.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji, momentálně přijdou na 1590 korun, na místě o stovku dráže. Na akci je povolen vstup pouze plnoletým návštěvníkům.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sensation 2013 zveřejnila lineup. Praha se v květnu roztančí v rytmu house