×
TOPZINE.cz

Sedmý den festivalu: Hvězda se prošla po červeném koberci

Festival pomalu finišuje, ale i tento den byly na pořadu události, které stojí za zmínku. V první řadě se dostaly na řadu filmy v hlavní Soutěžní sekci. Byl to jihokorejský snímek Himaláj a americký film Duše Paula Giamattiho. Bohužel počasí se moc neumoudřilo a bylo spíše podzimové.
Dnešní den vystoupila dlouho očekávaná hvězda filmového plátna John Malkovich. Ten měl ve 14 hodin tiskovou konferenci, kterou krom jeho vtípků, zpestřila komická scénka dvou novinářek, které se přely o místo v první řadě. Alespoň vidíte jakou má americký herec moc. V 19 hodin s ním také probíhala veřejná diskuze, herec převezme na 44. ročníku MFF Karlovy Vary Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografie.

Dnes v rámci Reflex Point rozhovorů Honza Dědek vyzpovídal hned dva hosty, herce Marka Taclíka a Davida Švehlíka. Byl promítán Film Jima Jarmusche Hranice ovládání (The Limits of Control) na festivalu ho osobně představil herec Isaach De Bankolé.

Další zajímavou akcí byl v Poštovním dvoře od 20.00 Tanec z Českou televizí, kde vstoupila Ilona Csáková spolu z Laurou a jejímy tygry. Pro milovníky jiného stylu vystoupil v klubu Aiport Xavier Baumaxa.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..