Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Second hand – prostor pro vaši kreativitu

Komerční sdělení

Komerční sdělení

15. 12. 2017

Dnes jsou ve společnosti módní trendy všeobecně dané. Určují je hvězdy, směr řídí také televize a média obecně. Stále jsou ale mezi námi jedinci, kteří chtějí jít svou vlastní cestou, kteří nechtějí přijít do práce a zjistit, že mají na sobě stejné tričko, jako tři další kolegové a kolegyně. Cesta k originálnímu oblečení, které nikdo jiný nemá, přitom není tak trnitá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Samozřejmě velmi záleží na vaší kreativitě, na tom, jakou máte představivost, jak umíte vytvářet a přetvářet. Prostor a možnosti na takové originální nápady najdete potom ve velkoocbhodním second handu české firmy ETCIMEX, který se stane vaším plátnem. A proč vlastně?

Nebojte se do toho pustit

Věci tu pořídíte levně, což znamená, že vám nebude tak líto, když se vám první model hned nepovede. Žádný učený z nebe nespadl, takže je možné, že i když budete mít fantazii na vytváření své vlastní šatní „kolekce“, přesto se vám hned všechno nepovede. Nezoufejte ale, protože second handy jsou dobře zásobené, takže vám vaše zásobárna jen tak nevyschne. Navštivte například second hand Elegant Style.

Vaše paleta bude pestrá

V second handu není problém vedle sebe najít orientální kimono hned vedle rockerského trička. A právě takové kombinace mohou být překvapivě dobré, pokud se nebojíte společenských hranic, které říkají, že by se to dávat dohromady nemělo. Rukávy z dálného východu, nohavice z USA, vestička s britskou elegancí. Záleží jen na vás, nakolik se necháte zastrašit konvencemi, protože v second handu se kulturní rozdíly stírají.

Originální domov

Kombinace a variace nemusíte vytvářet jenom z oblečení, ale také z bytového textilu, který v second handu najdete. Na milost a nemilost vašeho šicího stroje tu jsou ubrusy, přehozy, deky, povlečení, záclony, závěsy a další.

Z nich můžete vytvářet své vlastní kreativní kousky, které ozvláštní váš domov. Zapomeňte na Ikeu, kterou má doma každý, protože opravdu originální doplňky pořídíte v second handu.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Second hand – prostor pro vaši kreativitu