Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Scooter vydá Under The Radar Over The Top. Podívejte se na trailer k albu!

Martin Peška

Martin Peška

17. 9. 2009

scooterNěmecká skupina Scooter, držitel osmdesáti zlatých i platinových ocenění za prodej více než 25 milionů alb, se po letech chystá vrátit zpět na výsluní hudebních hitparád. Příznivci techna a ravu se už 5. října dočkají nového alba Under The Radar Over The Top.

Zdroj: scootertechno.com

Zdroj: scootertechno.com

„Scooter si po letech loni konečně podmanili i hitparády v Anglii, kdy se jejich  album  Jumping All Over The World vyhouplo až  na 1. příčku  hitparády,“ uvedl za vydavatelskou společnost Michal Máka.

Singlem z nové desky, která má vyjít 5. října, se stala skladba J´adore Hardcore. Vydání se plánuje ve třech formách. První verze je klasické CD, další možností je ale také dvouCD s DVD s bonusy a filmovým dokumentem z turné. Poslední možné získání novinky je zakoupení Deluxe edice, která v sobě zahrnuje i speciální dárky skupiny a podpisy.

Skupina se začala postupně dávat dohromady před šestnácti lety, kde se H. P. Baxxter seznámil s Rickem J. Jordanem přes inzerát. Do podvědomí příznivců techna se nejvíce zapsali s hitem Hyper Hyper a albem Our Happy Hardcore. Do České republiky naposledy Scooter zavítali v květnu roku 2008 v rámci šňůry Jumping All Over The World Tour pořádané při příležitosti vydání stejnojmenné desky.

Zde si můžete prohlédnout trailer k brzy vycházející desce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Scooter vydá Under The Radar Over The Top. Podívejte se na trailer k albu!