Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Scooter diktuje požadavky na svůj koncert v Brně. Víme jak bude vypadat jejich scéna

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

4. 3. 2011

foto Scooter!Exkluzivně!Německá formace Scooter je jednou z mála kapel, která určovala hudební styl nejen na domácí scéně, ale též v zahraničí. V Brně vystoupí za 14 dní při show plné energie. Topzine.cz svým čtenářům už nyní exkluzivně ukáže, jak bude vypadat jejich scéna.

foto Scooter

Scooter, Zdroj: pořadatel koncertu

Scooter boří mýty o tom, že vystoupení taneční skupiny na živém koncertě bývá nuda. Jejich stage je vždy obohacená o světelné a pyro efekty, které nahánějí husí kůži. Letos se na jediném živáku v České republice přestaví v Brně 18. března.

Vstupenky koupíte od 650 korun on-line zde

„Věříme ve velkolepou show a podívanou. Světelné efekty, lasery a pyrotechnika nesmějí chybět,“ nechali se slyšet členové kapely. Na brněnském výstavišti budou součástí scény i dva obrovské nafukovací megafony. Nebude chybět mlha a na stovku světel, jako jsou bodové, stroboskopové a pohyblivé.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hudba_vizualizace_podia_scooter_brno/]

Šestnáctičlenný tým Scooteru má podmínku nebydlet v hotelu, který má méně než tři hvězdičky. V pokoji nesmí chybět minibar, klimatizace, televizor a také hifi souprava. Dopravu v místě zajistí dvě limuzíny Mercedes Benz třídy S a dodávka s devíti sedadly.

Šatny na výstavišti musí být vybaveny dvěma lahvemi Absolut vodky, čajem, colou a Red Bully a nesmí chybět ani 24 kousků piva Beck´s nebo Heineken. Dále také deset kilogramů kostek ledu, sendviče a CD přehrávač s kompletním zvukovým systémem. Hodinu před zahájením koncertu již kapela neposkytne žádný rozhovor, jelikož začíná jejich rituál v podobě několika drinků a hudbou na plné koule. Samotný koncert má začátek v 19 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Scooter diktuje požadavky na svůj koncert v Brně. Víme jak bude vypadat jejich scéna