×
TOPZINE.cz

Sci-fi seriál The 4400 míří na české obrazovky

the_4400_isoAmerický sci-fi seriál s názvem 4400, který popisuje příběhy čtyř tisíc čtyř set lidí, kteří po výbuchu záhadné zářící koule beze stopy zmizeli a později byli znovu nalezeni, často dezorientovaní a vypovídající o únosech mimozemskými civilizacemi bude vysílán na tuzemské televizi.

Seriál o lidech, kteří si nepamatují, co se přihodilo, nevědí, kde byli, mají jen matné záblesky v paměti, do svého programu zařadí od 11. května stanice Nova Cinema. Diváci se na tento seriál mohou těšit v pondělí a pátky od 20 hodin.

Nalezené lidi zkoumají agenti Tom Baldwin a Diana Skourisová. Důvod je jasný, znovuobjevení se začnou potýkat se svými novými nadpřirozenými a nevysvětlitelnými schopnostmi. Někdo z 4400 umí napčíklad léčit dotekem ruky, má neuvěřitelnou sílu, umí vyvolat zemětřesení, je superrychlý nebo vidí budoucnost.

Na seriálu se podílelo sedm režisérů, kterými jsou Yves Simoneau, David Straiton, Nick Copus, Fred Toye, Allison Liddi, Scott Peters, Oz Scott. V hlavních rolích se představí například Jacqueline McKenziová, Joel Gretsch, Patrick Flueger, Conchita Campbellová, Chad Faust či Richard Kahan.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..