×
TOPZINE.cz

Scarlett Johansson byla při natáčení filmu ve smrtelném nebezpečí!

N257980-cbfe3

Scarlettina role Marie Boleynové měla i temné stránky. Při natáčení totiž došlo k nehodě. Se zvířaty je vždy u filmu těžká práce. Kůň, na kterém měla Scarlett v jednom ze záběrů jet, se vyplašil a málem ji rozdrtil.

Natáčení filmu
Natáčení filmu

Scarlett Johansson málem přišla o život! Při natáčení historického filmu o Jindřichovi VIII. Králova přízeň (The Other Boleyn Girl, 2008) byla totiž napadena koněm, který se splašil a Scarlett málem rozdrtil. Když se na něm totiž v jednom ze záběrů projížděla, kůň se splašil, Scarlett spadla a on do ní narazil. Byla to opravdu nebezpečná scéna, obzvlášť pro drobounkou Scarlett, která byla ovšem oblečená ve velmi náročném kostýmu, který ji tížil ze sedla do strany.

Natáčení probíhalo u hráze, kde byla země celá bahnitá a bláto bylo všude. Kůň byl kvůli tomu často nervózní a splašil se. „Ten pocit, jak se kůň vztyčil a já pak spadla, byl opravdu nepříjemný. Ale to nebylo nic proti tomu, jak pak do mě narazil, když jsem ležela na zemi. Už jsem se obávala toho nejhoršího. Ale doktoři mi hned pomohli a nic vážného se mi nestalo. Jen jsem se bála, že přijdu o nohy. Život mám přece jen jeden,“ popsala situaci Scarlett.

Proto není radno si se zvířaty zahrávat a někteří producenti a režiséři se raději filmování s nimi vyhýbají. Nikdy nevíte, co se zvířeti honí hlavou.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..