Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Saw VI na DVD: Pošesté do téže řeky. A pořádně krvavé!

Jiří Hannich

Jiří Hannich

8. 3. 2010

saw-1Říká se, že nelze vstoupit dvakrát do stejné řeky. A vidíte to: hororová série Saw se dočkala již šestého pokračování. Neznalí si jistě pomyslí cosi o nastavované kaši. Ovšem ti, co vlastní předchozích pět dílů, už zcela jistě vyhradili DVD Saw VI jeho čestné místo po boku mladších bratříčků.

Zdroj: distributor filmu

Saw VI Zdroj: distributor filmu

Film

Zvrácená hra, krvavé lázně, vražedná opičí dráha. Všechno to kdysi odstartoval Jigsaw (Tobin Bell) a na jeho práci nyní navazuje detektiv Mark Hoffman (Costas Mandylor). Už se stalo zvykem, že osoby procházející náročnou zkouškou, která jim má přinést morální ponaučení, avšak pro většinu z nich zpravidla končí nepěknou až brutální smrtí, nebývají vybrány náhodně či bezdůvodně.

Dříve jsme tak sledovali zápolení narkomanů či vrahů, tedy lidí bez úcty k lidskému životu, ať už k tomu vlastnímu nebo k životům jiných lidí. Hoffman si tentokrát připravil několik pastiček pro zaměstnance hamižné pojišťovací společnosti. Sám však musí bojovat se svými kolegy od policie, jelikož ti už začínají tušit, kdo za sérií chladnokrevných vražd stojí.

Saw VI Zdroj: distributor filmu

Saw VI Zdroj: distributor filmu

DVD

Ten, jehož mimo výsledný efekt zajímá i technická stránka věci, jistě ocení bonusový materiál zabývající se detailním pohledem na jednotlivé pasti. Rovněž je k dispozici klasický film o filmu a další přídavek s názvem Jigsaw odhalen. Samozřejmostí je český dabing i původní znění s titulky.

Žánr: Horor/Krimi/Thriller

Stopáž: 88 minut

Režie: Kevin Greutert

Hrají: Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, Mark Rolston aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české

Bonusy: Film o filmu Smrtící bludiště, Jigsaw odhalen, Pasti Saw VI, videoklipy

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Saw VI na DVD: Pošesté do téže řeky. A pořádně krvavé!