Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Saw VI má nový trailer

Redakce

Redakce

14. 10. 2009

saw-viZbrusu nové promo video ze Saw VI se objevilo na oficiálních stránkách filmu, ale je zde jeden háček. Chcete-li ho zhlédnout, musíte nejprve vyřešit hádanku, na kterou máte 30 sekund. Video nabídne nikdy předtím nezveřejněné záběry z filmu.

Zdroj: http://www.aceshowbiz.com

Zdroj: aceshowbiz.com

O několik dní dříve se Jigsaw dostal do středu pozornosti ve zbrusu nové roli. Tobin Bell, herec, který má roli již od prvního Saw z roku 2004, odhalil, že film nabídne vysvětlení, proč byla vytvořena smrtící hra.

Toto šesté pokračování série Saw odhaluje, že zvláštní agent Strahm je mrtvý a detektiv Hoffman se ukázal jako nepopiratelný nástupce odkazu mentora Jigsawa. Nicméně když se FBI blíží k Hoffmanovi, je nucen spustit hru a Jigsawův velkolepý plán je konečně naplněn.

Režisér Kevin Greutert přebírá vedení Saw VI od režiséra Saw V Helmera Davida Hackla. Ke scénáři se vrátilo scénáristické duo Marcus Dunstan a Patrick Melton. Do hlavních rolí byli obsazeni Shawnee Smith, Mark Rolston, Betsy Russell, Costas Mandylor a James Van Patten. Premiéra filmu bude v USA 23. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Saw VI má nový trailer