Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Šaty jsou letošní módní jedničkou! A skvěle se hodí nejen na party

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

29. 12. 2010

Silvestrovské oslavy jsou za dveřmi a pokud přemýšlíte nad šaty, které byste si mohla vzít, tak děláte správně. Ovládly párty čas a obchody jim jen fandí, nehledě na mráz za dveřmi. Abyste se nemuseli dlouho rozhodovat, připravili jsme pro vás výběr těch NEJ!

FOTO: Oblečení na party

Party lady, Zdroj: New Yorker

Móda se totiž naklání k ženskosti, proto se to krásnými šatičkami všude jen hemží. Pokud máte pocit, že nutně potřebujete nové, vyrazte do obchodů, s povánočními slevami jistě dobře pořídíte. Nebo se nechte jen inspirovat v oživení vašich starých.

FOTO: Dvoudílné šaty

Dvoudílné šaty, Zdroj: New Yorker

Dvoudílné

Kombinace dvou odlišných kusů je velice efektní. Takové šatičky jsou zábavné a vypadají skvěle. Najít si můžete čistě elegantní, na pracovní večírek i tak trochu rozverné právě na novoroční párty.

FOTO: Krajkové šaty

Krajkové šaty, Zdroj: Ann christine, New Yorker, Orsay (zleva)

Krajkové

S nimi určitě zabodujete na plné čáře, krajka je totiž velice sexy. Odhaluje tak akorát a nechává pracovat mužskou fantazii. Působí nevšedně, luxusně, elegantně a v letošní zimní sezóně je velice trendy!

FOTO: Kožené šaty

Kožené šaty, Zdroj: Ann Christine (první), New Yorker

Kožené

Rebelské, šarmantní, vyzývavé i plné elegance. Se zlatými botičkami v nich budete za šarmantní lady, s kotníčkovými botkami a koženými rukavičkami za sexy rockerku se špetkou elegance.

FOTO: Malé černé šaty

Malé černé šaty, Zdroj: Ann Chritine (první), New Yorker

Malé černé

Úspěch těchto nestárnoucích společenských a party šatiček je vždy zaručen. Můžete být za elegantní dámu či se trochu odvázat a vzít si k nim pilotskou bundičku a semišové kozačky! Stylově efektní.

FOTO: Úpletové šaty

Úpletové šaty, Zdroj: marks-and-spencer.cz, Orsay, New Yorker (zleva)

Úpletové

Rozhodně zahřejí a ještě ke všemu vypadají dobře. Pokud budete trávit Silvestra na horách, tak jsou ideálním tahem. Nebojte se širokých roláků ani řasených rukávů. K nim si berte tmavé punčochy nebo legíny. A zkusit můžete pásky a kotníkové botky.

FOTO: Různé šaty

Pouzdrové šaty a další zajímavé, Zdroj: H&M.com (1.), New Yorker (2., 3.), Orsay (4.) – zleva

Pouzdrové

To je prostě neutichající klasika plná elegance, kterou podtrhnete krátkým kabátkem. Však v kombinaci třeba s koženou bundičkou a vysokými podpatky už nabírají jiný směr.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Šaty jsou letošní módní jedničkou! A skvěle se hodí nejen na party