×
TOPZINE.cz

Sarden načíná desátý rok své existence

sardenVšem našim čtenářům je asi nad slunce jasné, že vedle Her a fantastiky na Topzinu existuje ještě několik českých serverů, které se věnují podobným tématům. To, že Topzine je v tomhle rybníčku pouhým nováčkem, snad není nutno vysvětlovat. Jedním z nejstarších serverů je Sarden, sci-fi rubrika Neviditelného psa, pod vedením Jana Pechance.

sarden
Logo Sardenu

Sci-fi rubrika Neviditelného psa, která po devíti letech své existence neustrnula ve vývoji a stále rostoucímu počtu pravidelných čtenářů v letošním roce, dokáže nabídnout nová a příjemná překvapení. Kromě pravidelného informačního servisu ze světa literární fantastiky se snaží informovat o dění ve Fandomu domácím i světovém, nabízí s předstihem ukázky z připravovaných knih a rozšiřuje povědomí o domácích autorech v rozsáhlých rozhovorech. Letos se po vzoru papírových médií podařilo domluvit spolupráci s předními žánrovými nakladatelstvími a čtenáři tak mohou soutěžit o zajímavé knižní ceny. Na rozdíl od ostatních však redakce nechce ponechat osudy soutěžních výtisků pouze v rukách Fortuny, proto jsou tu také recenzentská klání, ve kterých upřednostníte svůj um před mocí náhody.

Chcete-li být v obraze o dění na československé a světové fantastické scéně a Topzine vám nestačí, pak je tu možnost v podobě tohoto internetového deníku o sci-fi. Stačí napsat magické sarden.cz a zmáčknout Enter…

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..