Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sarah Connor: Když se sny stanou skutečností

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

26. 9. 2010

Mladá krásná blondýnka se rozhodla jít za svým snem, který si vytyčila již jako malá holka. Vydala se na životní cestu, stala se z ní úspěšná maminka dvou dětí a s klidem si můžu říct, že svého snu dosáhla a že ještě získala mnohem více, než původně zamýšlela. Pojďte s námi nahlédnout do světa Sarah Connor.

Sarah Connor, Zdroj: wikimedia.org

Každý má nějaké sny. A Sarah Connor rozhodně není výjimkou. Již od útlého dětství toužila býti zpěvačkou. Ve škole se účastnila různých vystoupení, především se školním pěveckým sborem, a stále se snažila najít cestičku ke splnění si svého snu. Ten se začal naplňovat už ve dvaceti letech, kdy došlo k podpisu se společností Sonymusic. Tato, dnes již třicetiletá německá zpěvačka, dostala tehdy možnost nazpívat singl společně s raperem TQ. Vyšel pod názvem Let’s get back to bed – boy! a stal se ihned hitem číslo jedna.

Po takovém úspěchu na sebe nenechala dlouho čekat debutová deska, která vyšla v roce 2001 a nesla název Green eyed soul. Za několik set prodaných kusů tohoto alba mohou především hity, které obsahuje. Největším z nich je From Sarah with Love, který se stal třikrát zlatým v Německu, odkud Sarah pochází. Úspěchy také zaznamenal tenhle singl v dalších zemích. Sen Sarah se tedy začal plnit a rozhodně to nebylo ještě vše.

O rok později přišla další deska. Unbelievable, což v překladu znamená neuvěřitelné, obsahovalo opět písně, které Sarah dostaly na vrcholy různých hudebních žebříčků. Především hit Skin on skin, u kterého byl podobný průběh jako u písně From Sarah with Love, byl velmi úspěšný, a tak se především tato balada zasloužila o nominace německé blondýnky Sarah do řady hudebních soutěží, kde tato rodačka z Delmenhorstu excelovala.

Před vydáním třetího alba se událo několik změn také v jejím osobním životě. Po osudovém setkání se zpěvákem skupiny Natural, Marcem Terenzinem, se objevila zpráva, že tento zamilovaný pár čeká dítě. Před jeho narozením Sarah své fanoušky potěšila albem Key to my soul a poté porodila syna Tylera. Tahle událost se datovala k roku 2004, kdy se také Sarah a Marco vzali. Ke konci roku oblétává svět další hit – pomalá baladická skladba Living to love you. Mladý pár také spolu nazpíval novou verzi songu Just one last dance.

Rok 2005 Sarah po hudební stránce zahájila hitem From zero to hero. Ten je známý především díky animovanému filmu Roboti, ke kterému patří a ve kterém Sarah mluví také postavu robota Cappy. Dále tato sympatická blondýnka pokračovala ve své kariéře vydáním v pořádí již čtvrté desky. Psát o tom, že je nové album Naughty but nice zase hodně úspěšné, už nejspíš nemá cenu. Za zmínku ale zajisté stojí fakt, že se stalo během jednoho dne v Německu zlatým. K Vánocům nadělila Sarah svým fanouškům dáreček v podobě alba Christmas in my heart a kromě toho oznámila další novinku – na cestě je další dítě.

Holčička Summer Antonia Soraya se narodila v roce 2006 a kvůli srdečním problémům prodělala po porodu operaci. Vše ale proběhlo v pořádku a obě děti jsou od té doby zdrávy. Sarah se tedy pustila opět do práce, která vyústila v písní The Best Side of Life, který zaznívá i v reklamě na Coca Colu. Před Vánocemi také vychází DVD Christmas in my heart. Svůj sen si plní také pomocí další vydaných desek jako jsou Soulicious, Sexy as Hell a v neposlední řadě také album Queen On The Dancefloor, které vychází letos v září. Singl Cold As Ice, který má již za sebou svou premiéru v rádiích, zaznamenal spoustu pozitivních ohlasů. Tak již brzo budete moci sami posoudit, jestli tato vlaštovka předpověděla i stejný osud celého nového alba.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sarah Connor: Když se sny stanou skutečností