×
TOPZINE.cz

Sandra Bullock dala souhlas k navrácení Zlaté maliny

w0002558Sandra Bullock byla oslovena k navrácení ceny Razzie, u nás známé jako Zlatá malina. Ne proto, že by se akademie rozhodla jinak, ale údajně bylo se soškami nějaké nedorozumění a Sandra si tak odnesla originální trofej místo repliky.

Sandra Bullock dala souhlas k navrácení Zlaté maliny
Sandra Bullock dala souhlas k navrácení Zlaté maliny

Co je to vůbec Zlatá malina, neboli Razzie Awards? Jedná se o anticeny, které svůj zájem zaměří na nejhorší filmy. A i když svým nekompromisním prstem ukáží mnohdy trefně, je třeba brát ocenění s nutnou rezervou. Jde spíše o způsob vytvoření vzruchu. S vtipem a nadsázkou berou tyto ceny i sami tvůrci a herci.

Sandra Bullock souhlasila k navrácení své trofeje, kterou získala za svůj výkon v komedii All About Steve. Herečka si totiž namísto repliky odnesla sošku, která má cenu tisíce dolarů. Tvůrci si bohužel nedávali pozor a tak ji teď Sandra bude muset vrátit a přijme cenu, která jí patří. Nebyla proti a laskavě souhlasila. „Stát se to může, navíc originál je jen jeden a ten bohužel skončil v mých rukou,“ pousmála se nad celou situací a bude se muset spokojit jen s replikou, kterých bylo vytvořeno více.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..