Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Sam Claflin zazáří v dalším pokračování Pirátů z Karibiku

Redakce

Redakce

24. 4. 2010

sam_claflinNový díl Pirátů, nové tváře, nové příběhy, ale i starý známý kapitán Jack Sparrow se znovu objeví na plátně v roce 2011. Jednou z klíčových rolí je vycházející hvězdička Sam Claflin, mladý a talentovaný herec.

Zdroj: archív Topzine.cz

Sam Claflin Zdroj: archív Topzine.cz

Walt Disney oznámil, že původní hvězdu Pirátů z Karibiku, Orlanda Blooma, nahradí nová tvář, a to Sam Claflin. Sam bude hrát jednu z klíčových rolí, misionáře Philipa. Mladík obstál v konkurenčním boji s Maxem Ironem. Tvůrci prozradili, že to bylo díky filmu The Pillars of the Earth, kde se předvedl v dobrém světle.

Několik dní po zveřejnění Samova jména prozradili tvůrci i jméno nové ženské tváře ve čtvrtém dílu Pirátů. Krásnou, mladou a přitažlivou mořskou vílu vynese na hladinu francouzská herečka Astrid Berges-Frisbeyová.

Piráti z Karibiku 3 Zdroj: distributor filmu

Piráti z Karibiku 3 Zdroj: distributor filmu

Staré známé uvidíme také

Hlavní hrdina Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides bude opět kapitán Jack Sparrow v podání Johnyho Deppa. Jeho herecká partnerka bude tentokrát Penelope Cruz, která si zahraje Blackbeardovu dceru.

Tento další dobrodružný snímek  bude sledovat excentrického piráta na cestě za nalezením fontány mládí. Letos v létě začne natáčení na Hawai a 20. května 2011 poprvé vstoupí v USA na filmová plátna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sam Claflin zazáří v dalším pokračování Pirátů z Karibiku