Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Salon Petra Měchurová oslavil 10. narozeniny ve velkém stylu

Redakce

Redakce

14. 11. 2011

FOTO: Salon Petry Měchurové slavil 10. narozeninyPetra Měchurová, několikanásobná vítězka kadeřnických soutěží, která se stará hned o několik hlav českého showbyznysu, oslavila 10. narozeniny svého salonu velkolepou show.

FOTO: Salon Petry Měchurové slavil 10. narozeniny

Moderátoři s hlavní hvězdou večera, Zdroj: salon Petra Měchurová

Letošní podzim byl pro kadeřnickou ikonu plný oslav. Vše začalo v říjnu na pražském Designbloku, kde se pochlubila rozšířením a renovací svého salonu, předvedla svou kolekci účesů pro období podzim/zima a všechny přítomné ohromila přehlídkou účesů, které se nesly v duchu architektury.

Poté se zúčastnila festivalu Salon Look International, který se konal v samotné metropoli Španělska, a 10. narozeniny zakončila bujarou oslavou v pražském klubu SaSaZu.

Originální kadeřnická exhibice

Všichni přítomní na oslavě narozenin mohli zhlédnout velkolepou vlasovou show s názvem Tribute. Zúčastnění byli svědky kreativních výkonů mladých kadeřníků, kteří předvedli svou fantazii a zručnost, dále se kochali nad výkonem dalšího týmu na téma dospělost, kdy člověk používá to, co se v mládí naučil. Na závěr čekala na hosty vlasová show Petry Měchurové, která předvedla zralost.

FOTO: Salon Petry Měchurové slavil 10. narozeniny

České celebrity si nenechaly ujít velkolepou oslavu

Slavnostní večer zahájil smyčcový komorní soubor Metropol Quartett, ve kterém vystupují absolventi Pražské konzervatoře a Hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze. Moderátory večera se stali Jitka Schneiderová a Matěj Ruppert.

Jedna hvězda za druhou

Z řad českých celebrit přišli popřát módní návrhářka Liběna Rochová, zpěvačka Klára Vytisková, moderátoři Vlasta Korec a Ivana Gottová. Vystoupila také slovenská zpěvačka Tina, která se do podvědomí lidí dostala i jako moderátorka druhé řady Česko-Slovenské Superstar.

FOTO: Salon Petry Měchurové slavil 10. narozeniny

Unikátní kadeřnická show

Kdo na akci přišel, rozhodně zažil nevšední zážitek. Mohl vidět neuvěřitelnou show, skvělé výkony kadeřníků, nezapomenutelné vlasové výtvory, kreativní a skvělou práci Petry Měchurové i celého jejího týmu a potkat řadu významných osobností. Na oslavě v pražském SaSaZu byla navíc použita nejmodernější audiovizuální technika v České republice a večírek tak měl pořádné grády.

Na závěr mi nezbývá než za celý TOPZINE.cz popřát Petře Měchurové a jejímu salonu nejméně dalších deset let plných úspěchů a spokojených zákazníků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Salon Petra Měchurová oslavil 10. narozeniny ve velkém stylu