Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Saga Twilight: Rozbřesk již za rok a půl

Veronika Jílková

Veronika Jílková

13. 5. 2010

Upírové, vlčí smečka a milostný trojúhelník ve čtvrtém pokračování Sagy Twilight. Toho všeho se dočkáme již v listopadu 2011!

Twilight Saga: Breaking Dawn

Twilight Saga: Breaking Dawn

Produkce Summit Entertainment si vybrala datum pro premiéru čtvrtého snímku slavné Sagy Twilight už na rok 2011. Rozbřesk (Breaking Dawn) tedy uvidíme již v listopadu, což je jeden rok a pět měsíců od premiéry třetího snímku (česká a slovenská premiéra 1. července)! Tvůrci tedy opravdu nemarní čas a chtějí pro fanoušky udělat první poslední, aby nezapomněli, co bylo v předchozích dílech. Proto ten spěch, aby filmy šly plynule za sebou.

Nejrůznější předměty (knihy, DVD, CD atd.) s tematikou Twilight ságy naleznete zde

Zajímají-li vás spíše knihy, kompletní sérii v krásném balení seženete tady

Ovšem zatím se neví, jestli snímek nedopadne jako poslední Harry Potter – tedy že se rozdělí do dvou částí. Filmaři by si sice pořádně vydělali, ale fanoušci by mohli být zklamaní, proto ještě není rozhodnutí jisté.

Premiéra filmu Stmívání

Premiéra filmu Stmívání

Stále ve stejných kolejích

Twilight Saga: Rozbřesk bude pokračováním příběhu Belly Swan, která se již rozhodla mezi svou láskou Edwardem Cullenem a přítelem Jacobem Blackem. V hlavních rolích naštěstí zůstane Kristen Stewart spolu s Robertem Pattinsonem a Taylorem Lautnerem.

Více článků o Stmívání naleznete tady

Na premiéru tohoto snímku se Američané mohou těšit již 18. listopadu 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Saga Twilight: Rozbřesk již za rok a půl