Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rytmus změnil název své nové desky a odložil její křest

Adriana Semlová

Adriana Semlová

27. 4. 2011

FOTO: RytmusSlovenský rapper a také porotce soutěže Česko Slovenská SuperStar Rytmus se rozhodl odložit plánované vydání nového alba. Nejenže posune křest desky, ale také změnil její název.

foto Rytmus

Rytmus v porotě ČS SuperStar, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Původní datum křtu rapperova nového alba bylo stanoveno na 6. května v klubu SaSaZu. Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, se ale rozhodl CD ještě dopilovat, a tak akci přesunul na 23. června. Místem zůstává pražský klub SaSaZu.

Vstupenky, které fanoušci již zakoupili v předprodejích, samozřejmě automaticky platí na červnový termín. Jinak je možné vrácení peněz v místě zakoupení, nebo v případě zakoupení lístků online kontaktovat předprodejní sítě. Vstupenky je však možné vrátit jen do 13. května.

Rytmus si dává záležet nejen na hudbě nebo videoklipech, ale také se snaží o originální názvy svých desek. Úspěšná rapperova deska z roku 2009 se jmenuje Král. Nové album zakladatel rapové skupiny Kontrafakt původně nazval Najlepší spevák na svete. Tento název však nakonec zůstane jen pracovním. CD, které bude obsahovat provokativní singl Jebe a ponese se spíše v tanečních rytmech než pro zpěváka v typicky hiphopových, dostalo název Fenomén.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rytmus změnil název své nové desky a odložil její křest