Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rytmus chce ukázat, že je Najlepší spevák na svete

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

29. 3. 2011

FOTO: RytmusRytmuse můžeme v současnosti pravidelně vídat na televizních obrazovkách v porotě pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. Přestože je porotcování časově náročné, Rytmus nezahálí a věnuje se nadále své hudbě. Právě připravuje nové album Najlepší spevák na svete.

FOTO: Rytmus

Rytmus, Zdroj: rytmuskral.cz

Tato deska bude pokřtěna 6. května v pražském klubu SaSaZu. Rytmus je, jak všichni víme, velmi sebevědomou osobou. A dává to najevo i svým dalším počinem, respektive jeho názvem Najlepší spevák na svete. Uvidíme, zda Rytmus tento veřejný slib vyplní.

Zpěvákovo další album však nebude klasickou hip-hopovou záležitostí. Cílevědomý raper rozšiřuje své království a pouští se do nového projektu, který by měl uchvátit všechny taneční nadšence. Chce se tak vzdálit prostředí, ve kterém je dnes fenoménem, a podmanit si také taneční kluby. Kontroverzní texty, kterými Rytmus otevřeně projevuje své názory a postoje, však zůstávají.

Jakékoli další detaily o desce ale zpěvák tají. Nechce, aby jeho fanoušci měli nějaké očekávání a na křest přišli pod jeho vlivem. Touží je šokovat, překvapit. Chce vidět uznání a zaražené výrazy, které se po chvilce promění v projevy příjemného překvapení.

Rytmus je plný síly a jde za tím, co chce

Rytmus tak ukazuje, jakými kvalitami oplývá. Není pouze omezeným raperem, ale je zpěvákem, jenž je otevřený novým stylům a prahne po dalších příznivcích. Zkrátka touží být jedinečným pro co nejširší spektrum mladých lidí. Najlepší spevák na svete se prozatím zdá být experimentem s nejistým výsledkem. A skladba Jebe mě se svým klipem prozatím nepřesvědčila. Rytmus ale věří, že si jej lidé oblíbí a on se stane opět pánem roku – tentokráte roku 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rytmus chce ukázat, že je Najlepší spevák na svete