Rychlé špunty, děti a jarní zábava. Tak se křtily Výtvarné hrátky pro šikovné ručičky

FOTO: Martina Vrbová!Fotoreportáž!Ve stejný den, co přišlo jaro, světlo světa spatřila i knížka určená pro zvídavé děti a jejich hravé rodiče. Jmenuje se Výtvarné hrátky pro šikovné ručičky a poslouží jako návod na padesát nápaditých výrobků. Křtila se poslední čtvrtek v pražském centru Pohádka. A malí zájemci se hned pustili do tvoření.

FOTO: Martina Vrbová
Kmotra Martina Vrbová s čerstvě vydanou knihou, Zdroj: Eva Makovská, Topzine.cz

Inspirativní knížku vydalo nakladatelství Albatros. Její autorka Inka Faustová má dlouholetou praxi s výtvarnými kurzy pro děti. Kniha je hlavně obrazovou předlohou, takže dalším, kdo se na tvorbě knihy nemalou mírou podílel, je fotograf Michael Lindner. Kmotrou knihy se stala televizní moderátorka Martina Vrbová.

Na křtu, který se díky krásnému počasí odehrával venku, Inka Faustová slíbila, že její další kniha bude ještě hezčí.

[album: https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_03_24_vytvarne_hratky_krest/]

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Eva Makovská
Pro Topzine pracuje od listopadu 2010 ale focení se neprofesionálně věnuje již řadu let. Během studia na střední škole navštěvovala fotokroužek se zaměřením na zpracování klasické fotografie.Před šesti lety začala fotit na digitální zrcadlovku, absolvovala několik kurzů a workshopů v Institutu digitální fotografie, příležitostně se účastní veřejných setkání a besed s profesionálními fotografy - jejich rady a zkušenosti doplňuje četbou knih a časopisů o fotografování. A samozřejmě fotí a fotí....

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*