Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Film Rychle a zběsile popáté: Máme se vůbec těšit?

fast-furious-2Deset let po prvním startu nelegálního, ale zato rychlého a zběsilého závodu se pojede další. Znovu se vrátíme do barevného a naleštěného světa tunningových aut, kterým nás provede Vin Diesel a Paul Walker. Má ale návrat ještě vůbec smysl?

Vin Diesel a Paul Wolker ve snímku Fast Five

Vin Diesel a Paul Walker ve snímku Fast Five

Rychlá pětka? No, to bude něco. Filmy s tematikou barevných tunningových aut jsou zjevně zárukou rychle a zběsile vydělaných peněz, a proto se můžeme těšit už na čtvrté pokračování snímku z roku 2001, Rychle a zběsile. Ve čtvrtém pokračování s prozatímním názvem Rychlá pětka (Fast Five) se opět objeví blonďatý policista Paul Walker i drsňák Vin Diesel. Ten se sice po prvním filmu tvářil seriózně a ve druhém pokračování jsme ho neviděli, ale peníze jsou opravdu asi až na prvním místě, a tak se už od druhého sequelu zase prohání v naleštěné káře.

K projektu se znovu vrátí i režisér Justin Lin, který má na svědomí předchozí dva snímky Rychle a zběsile: Tokijská jíza a Rychlí a zběsilí. Také producent je pořád stejný, Neal Moritz na rychlá auta nezanevřel a s projektem je už od jeho začátku v roce 2001.

Příběh Rychlé pětky představí dva hlavní hrdiny jako uprchlíky pronásledované drsnými muži zákona. Můžeme se jen dohadovat, zda nás čekají velkolepé honičky v autech. Možná by se měl Semir bát, jeho Kobra 11 bude mít konkurenci. Práce na filmu by měly začít ke konci letošního roku s tím, že scénář napíše opět Chris Morgan, který má na svědomí dva předchozí díly Rychle a zběsile nebo akční snímek Wanted. O jeho druhém pokračování jsme psali nedávno. Studio Universal plánuje premiéru Rychlé pětky na rok 2011.

Pokud vás více zajímá žánr automobilových filmů, mrkněte sem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Rychle a zběsile popáté: Máme se vůbec těšit?