×
TOPZINE.cz

Rybičky 48 zahrají pro 100 vyvolených na Žižkovské věži. Hrajte o lístky

FOTO: Rybičky 48

Kapela Rybičky 48 připravila pro své pražské fanoušky speciální koncert, který se uskuteční 5. prosince v nejvyšší budově v Praze, na Žižkovském vysílači. Soutěžte s TOPZINE.cz a můžete vyhrát po dvou vstupech.

Na TOPZINE.cz mohou dva čtenáři vyhrát po dvou volných vstupech na koncert, který se uskuteční asi pro stovku lidí na jednom z nejkontroverznějších míst v Praze. „Zájem je obrovský, polovina lístků zmizela první den po vyhlášení koncertu,“ uvedl zpěvák a baskytarista Kuba Ryba. Stačí však na našem magazínu odpovědět na jednoduchou otázku a na koncert se můžete s jistotou podívat.

Informace ke koncertu:
Vystoupí: Rybičky 48
Datum: čtvrtek 5. prosince, začátek koncertu od 19.00
Místo: Žižkovská televizní věž (Mahlerovy sady 1, Praha 3 – Žižkov)
Vstupenky: 200 korun, informace k rezervaci

Kromě samotného koncertu kutnohorského tria má na Žižkovském vysílači dojít i na křest nového videoklipu k singlu s názvem Vstaň, leť, hned teď. Druhým překvapením pro fanoušky má být oficiální představení nového člena kapely, jenž by v ní měl působit jako druhý kytarista.

„Natočili jsme klip, který chceme pokřtít na Žižkovské věži, a zároveň zde udělat opravdu speciální koncert. Na vyšším místě v Praze ještě nikdy nikdo nezahrál,“ dodal frontman Rybiček 48.

Skladba Vstaň, leť, hned teď má podle Rybiček 48 upozornit na odevzdanost lidí vůči společenským problémům a politikům. „Možná já, možná ty, jednou jim šlápnem na paty, sametově to nevyšlo, teď máme pěsti zaťatý. Jak seš dlouho živej, tak dlouho vzdoruj,“ zní úryvek jedné z částí textu.

Samotný křest nového alba s kontroverzním názvem Tohle je Rock N Roll, vy buzny se má v Praze podle slov muzikantů uskutečnit až v rámci jarního turné.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..