Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rybičky 48 odehrají v Kutné Hoře svůj jediný vánoční koncert

Markéta Pešková

Markéta Pešková

4. 12. 2014

Po vyprodaném akustickém koncertě v Kutnohorském Tylově divadle se vrací kapela Rybičky 48 do Kutné Hory, tentokrát v rámci jediného speciálního vánočního koncertu. Tato akce proběhne v kutnohorském Planet music clubu v pátek 12.prosince 2014.

FOTO: Rybičky 48

„Slíbili jsme našim fanouškům, že koncerty v Kutné Hoře budou vždycky jen za 100,- Kč. Z Kutné Hory pocházíme a spoustu lidí nás podporuje už od našich začátků před 12 lety a tak chceme našemu městu a lidem tímto poděkovat za podporu. Letos navíc jako dárek přivezeme i slovenskou punkrockovou legendu Konflikt, se kterou jsme na podzim odjeli malé československé turné,“ říká kytarista Petr Lebeda.

„Vánoční koncert v Hoře je pro fanoušky i pro nás vždycky speciální. Jednak zazní i songy, který normálně nehrajeme a taky přes rok nemáme kvůli nabitýmu programu moc času se vídat se známýma a tak se na tenhle večírek, kam všichni dorazí, moc těšíme. Kdokoli může přinést dárky, a nebo se prostě obdarujeme navzájem na baru,“ dodává s úsměvem zpěvák Kuba Ryba.

Akce startuje v pátek 12.prosince ve 20:00 v Planet MC a vstupenky můžete v předprodeji zakoupit v infocentrech v Kutné Hoře, Kolíně a Čáslavi. Jako support se představí slovenská punkrocková legenda Konflikt.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rybičky 48 odehrají v Kutné Hoře svůj jediný vánoční koncert