×
TOPZINE.cz

Rybičky 48: Na křest CD vybavíme pro fandy speciální autobus

rybicky-48Nedávno se hostem on-line stalo na Topzine.cz kutnohorské pop-punkové trio Rybičky 48, které budou mít fanoušci možnost vidět i na oslavě nultých narozenin Topzine.cz 10. října v pražském klubu Abaton, kde se chystají pokřtít i svou novou desku Viva la Revolución. Čtenářům našeho portálu členové skupiny odpověděli i na otázku týkající se jejich nudistického vystoupení v Rokycanech.

Zdroj: archív kapely
Zdroj: archív kapely

V online rozhovoru ve středu 23. září Kuba, Petr a Ondra z kapely Rybičky 48 přiznali, že své letní naháčské vystoupení, kterým šokovali publikum na Rokycany Festu, možná někdy opět zopakují. „Bylo to spontánní, takže je možné, že zas někdy jo,“ odpověděl kytarista Petr Lebeda na otázku, jestli budou Rybičky 48 hrát ještě někde nazí.

Mnoho otázek se týkalo chystaného natáčení DVD, premiéry videoklipu k singlu Zamilovaný/Nešťastná z desky Viva la Revolución. Většinou se fanoušci své oblíbené kapely ptali, kdy dorazí do města jejich bydliště, ale například čtenář David se během rozhovoru se zpěvákem a baskytaristou Kubou Rybou stačil poradit o svém tetování.

Pochvaly od fanoušků skupina během rozhovoru na Topzine.cz sklidila nejen na již proběhlé koncerty, ale také na novou desku Viva la Revolución, kterou Rybičky 48 pokřtí 10. října v pražském Abatonu. Pro mimopražské bude na tuto akci dokonce vypraven speciální autobus z Kutné Hory přes Kolín do Prahy a po koncertu zpět.

Celý online rozhovor s Rybičkami 48 si můžete přečíst zde.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..