Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rybičky 48 hledají talenty z regionů. Vyhlásili konkurz na předkapelu

Martin Peška

Martin Peška

23. 1. 2014

Na každý koncert v rámci turné k desce Tohle je rock´n´roll, vy buzny jiná předkapela? I tak to může dopadnout. Pop-punkové Rybičky 48 hledají talenty z míst svých koncertů.

„Víme, jaký to bylo, když jsme začínali, a jakej byl pro nás svátek zahrát si s nějakou známější kapelou. Proto na každém našem koncertu bude mít možnost zahrát si jedna až dvě kapely,“ uvedla česká pop-punková jednička na svém Facebooku.

Jedinou stanovenou podmínkou pro přihlášku do konkurzu je, aby šlo vždy o mladou kapelu z regionu, kde se kapela zastaví v rámci svého turné pojmenovaného podle svého pátého studiového alba s kontroverzním názvem Tohle je rock ´n´roll, vy buzny.

Talent přihlášených skupin posoudí v prvním kole přímo členové Rybiček 48, kteří čerpají síly na jarní koncertní maraton na ostrově bohů a démonů, jak se přezdívá překrásnému ostrovu Bali. Definitivní slovo budou mít ale fanoušci, ti rozhodnou svými hlasy právě na Facebooku Rybiček 48.

„Rybičky 48 se dlouhodobě snaží pomáhat začínajícím kapelám, mnohdy se účastní natáčení jejich prvních videoklipů, hostují na jejich koncertech a nyní nabízí sdílení tvorby vybraných adeptů na oficiálním profilu kapely s více než 66 tisíci fanoušky,“ řekl pro TOPZINE.cz manager skupiny Martin Řehoř, který dodává, že zájemci o předkapelu se mohou hlásit přímo na facebookové stránce nebo na e-mailu info@rybicky48.cz.

Turné Tohle je rock ´n´roll, vy buzny

7. 3. Letovice, Městské kulturní středisko
8. 3. Vysoké Mýto, M-klub
14. 3. Liberec, Bunkr
15. 3. Kolín, Staré Lázně
21. 3. Krnov, Kofola MC
22. 3. Tišnov, Rockstar café
25. 3. Praha, Lucerna MB
28. 3. Valdice, KD
29. 3. Litovel, MK
4. 4. Rokycany, Střelnice
5. 4. Klatovy, MC U košile
9. 4. Bratislava, Klub Elam
10. 4. Brno, Fléda
11. 4. Kopřivnice, Klub Nord (tba)
12. 4. Ostrava, Barrák
18. 4. Český Krumlov, Fabrička
19. 4. Cheb, Hell club

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rybičky 48 hledají talenty z regionů. Vyhlásili konkurz na předkapelu