Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rusko ukáže Praze, co je to dubstep

Redakce

Redakce

13. 11. 2010

FOTO: Rusko!VSTUPENKY!Rusko není jen stát, který se rozkládá přes dva kontinenty. Rusko je také důležitá postava britské dubstepové scény z Leedsu. Již zanedlouho se představí naživo českému publiku.

FOTO: Rusko

Tak trochu jiné Rusko..., Zdroj: oficiální myspace

Před pár dny Prahu poctil svojí návštěvou další velikán tohoto hudebního žánru, Dj Skream. Tentokrát přijíždí do našeho hlavního města Christopher Mercer neboli Rusko. Jedná se o další akci z nekonečné série Boombox Party, díky které Prahu navšítivily mimo jiné Die Antwoord, KRS One, Jedi Mind Tricks a Necro.

Vzestup po žebříčku slávy

Tentokrát je na řadě Rusko, který ještě před pár lety neznamenal v hudebním světě nic. Akce se uskuteční v pražském Lucerna Music Baru 22. listopadu, a bude to koncert jaký Lucerna ještě nezažila. Rusko je teď momentálně na vrcholu. Rodná Anglie mu byla malá, a tak se přesunul do L.A. a svou prací si vydobil spolupráce s ikonami rap music a R’n’B, jako jsou MIA, Rihanna a Kid Sister či Britney Spears.

Vstupenky na tuto akci můžete zakoupit on-line zde.

Rusko nevystoupí v Lucerna MB sám, za DJským pultem se vystřídají Ghonzales, Matao, Tuco a ANS.

Ruskův styl rozdělil fanoušky dubstepu na dva tábory, jedni ho milují, druzí nenávidí a říkají jeho stylu popstep. Ti, kteří patří do první skupiny, by si toto vystoupení rozhodně neměli nechat ujít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rusko ukáže Praze, co je to dubstep