Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Rozvoz květin v Praze

Rozvoz květin Praha

Ať už jste z Prahy nebo ne, určitě si dokážete živě představit jak asi vypadá dopravní situace, a to nejen v denní špičku. K tomu můžeme připočítat opravy silnic, renovace, uzavírky případně bouračky a hned máme z dvaceti minutové cesty dvouhodinovou a to jsme ještě nezačali mluvit ani o parkování. I když má Praha bohatou síť městské hromadné dopravy, ne vždy máte náladu nebo čas ji využít. Může být nepříjemné počasí a nikdo nechce předávat kytici v polorozpadlém stavu, který působí již použitě a nikoli nově. Zkrátka chceme doručit kytici pohodlně, v co nejlepší kondici a včas! Právě proto by vás možná dnešní článek mohl zaujmout a přinést vám tak nový vhled na možnosti, které jsou ve vašem městě k dispozici.

Expresní doručení

Pokud máte známého, nebo sami bydlíte v Praze a rádi byste si ušetřili trochu drahocenného času, máme pro vás jedinečné řešení v podobě květinových kurýrních služeb. Navíc díky široké síti, která se v Praze vyskytuje jsme schopni vyřízenou a zaplacenou objednávku doručit za pouhých 60 minut! Což se často rovná času, kdy se sotva stihnete nachystat z bytu a vyrazit. My vám za tuto dobu stihneme doručit celou květinovou objednávku, no není to výhodné? Vy si mezitím můžete zařídit další nezbytnosti a být v klidu, že se nikde nezdržíte.

Doručíme kamkoliv

Ať už se jedná o vaše blízké, kamarády nebo firemní sídlo, stačí znát adresu a my už se o všechno postaráme. Nezáleží nám v které městské části se nacházíte. Ať už jste ze Zličína, Letňan nebo se vaše kancelář nachází v samotném srdci centra. Jsme připraveni za vaším požadavkem vyrazit kamkoliv. Pro naše kurýry není žádné pražské zákoutí problém. Nejdůležitější je mít správnou adresu, díky které budou vaše květiny bezpečně a včas doručeny, právě na to správné místo.

Kvalita na prvním místě

Název mluví za vše. Kvalita je u nás opravdu na prvním místě a za tím si stojíme. Ačkoliv si mnoho lidí pomyslí, že kvalita nutně znamená mnohonásobně vyšší cenu, ne vždy tomu tak musí být. Květiny jsou dovážené až třikrát do týdne a to přímo z holandské květinové burzy. S každou květinou je zacházeno s velkou péčí a opatrností, aby vždy dorazila v co nejlepší a nejčerstvější kondici. Naše přeprava je uzpůsobena tak, aby každá květina byla v pořádku doručena přímo ke svému příjemci.

Vždy připraveni zodpovědět na vaše dotazy

Pokud byste měli jakékoliv otázky týkající se druhů květin, doručení, cen nebo jen chcete poradit. Jsme vám k dispozici hned na několika komunikačních kanálech. V sekci kontakt na naších webových stránkách naleznete ty nejdůležitější informace.

Široký výběr

Nejedná se pouze o kytice, na výběr toho máte mnohem více! A to od kytic, které pro nás vytvořili naši floristé, kde si stačí pouze vybrat a objednat. Dále u nás máte také možnost vytvořit si kytici vlastní, přesně podle vašeho gusta. Pokud chcete být trochu netradiční a rádi byste zkusili něco jiného než je kytice, máme tu pro vás možnost květinových košů, které seženete hned v několika různých a barevných kombinacích, ale také až v šesti různých velikostech. V neposlední řadě můžete ke kytici přidat také něco dobrého na zub nebo odvážnější šampaňské. Na děti jsme samozřejmě také mysleli a můžete objednat kytici spolu s plyšákem, který udělá radost každé drobotině.

Proto vás už nikdy nemusí stresovat doručení květinmy se o vše postaráme. A to ať už jste v Praze, Brně, na Slovensku, nebo v maličké vesnici v Ústeckém kraji. Naši kurýři si vás spolu s čerstvými květinami a se správnou adresou najdou vždy a všude!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rozvoz květin v Praze