Menu
TOPZINE.cz
Studium

Rozvíjejte se z pohodlí domova: luštěte sudoku, čtěte knihy nebo vystudujte MBA

Vzpomínáte, jak s příchodem koronaviru a s ním spojených opatření začalo ze všech stran vyskakovat téma seberozvoje? Kdo nepekl domácí chleba a nedokázal ušít roušku, jako by nebyl. Méně manuálně zruční alespoň cvičili jógu nebo se přes skype učili hrát na ukulele. Tolik nově nabytého času a příležitostí!

O rok později se na ukulele práší a nadšení z prostoru na rodinu a nové koníčky vystřídal stereotyp a ponorka z bytu plného lidí na home office a bezprizorních školáků. Po dvanácti měsících v izolaci se jen těžko hledají pozitiva, přesto ale existují.

Uplynulý rok přenesl značnou část našich životů do online světa, a to včetně oblasti vzdělávání. Na pečení jste možná už rezignovali, ale téma seberozvoje byste neměli úplně odpískat: věděli jste například, že existuje 100% online studium MBA, které se dá absolvovat z pohodlí domova? A pozor, nejde o krátkodobé řešení, ale o standardní nabídku, která bude pokračovat i v době, kdy se svět vrátí do normálu.

Tuto formu postgraduálního vzdělávání nabízí například pražský Business institut. Jde o ideální řešení pro zaměstnance, kteří už nemají dost prostoru na klasické studium, maminky na mateřské dovolené, které si netroufnou navštěvovat prostředí školy se svým obtížně zabavitelným pokladem, a zkrátka pro každého, kdo se nebojí chytit příležitost pro další růst za pačesy. Online studium manažerských programů  trvá mezi 12 až 14 měsíci, oproti studiu kombinovaného programu tak nějaký čas ušetříte.

Plánujete-li směřovat svoji budoucí kariéru na management, marketing nebo podnikání, je pro vás online studium MBA jako stvořené, stejně tak jej využijete, pokud už v některém ze zmíněných sektorů pracujete. Nečekejte ale suchopárný výklad pouček: pod vedením špičkových lektorů se seznámíte s běžnou manažerskou praxí, místo teorií se dozvíte odžitá fakta, a ještě budete mít mezi jednotlivými lekcemi čas na kávu s partnerem, kontrolu školních úkolů nebo třeba zabrnkání jedné písničky na ukulele.

Samozřejmou součástí studia je také přístup k video-přednáškám a prezentacím, studijním materiálům a obsáhlé knihovně.

Investice do vzdělání se vyplatí v každé době a 100% online výuka je jen dalším důvodem, proč říct studiu MBA zřetelné a jasné ano.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rozvíjejte se z pohodlí domova: luštěte sudoku, čtěte knihy nebo vystudujte MBA