Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Rozpitváme sexuální trapasy i největší rockové prudiče. Těšte se na září

Radek Lang

Radek Lang

1. 9. 2011

Září je tady a Topzine.cz si pro vás připravil řadu poutavých témat. Podívejte se, na co všechno se můžete těšit!

FOTO: Saxanka z filmu Saxana

Malá Saxanka ve světě kouzel přichází do kin, Zdroj: distributor filmu

Film a TV přinese nejnovější recenze

Září možná přichází s babím létem, kina budou ale pořád ještě žhavá díky blockbusterům a sexy divám. Ze začátku měsíce si zavzpomínáme na E.T. – Mimozemšťana se sci-fi peckou produkovanou právě Spielbergem Super 8. Následovat bude drama ze španělského jihu Kůže, kterou nosím nebo podle některých nejlepší film roku Drive. Kdo má radši přitažlivé dívky, jež rozhodně pomáhají uvolnit se, může se pak těšit na Colombianu s tou z Avataru nebo Kamarád taky rád s Milou Kunis.

Fanoušci komiksových filmů pak určitě nemůžou přehlédnout Aloise Nebela, který dokonce vznikl na české půdě. Na to vše vám přineseme recenze, k tomu i rozhovor s Miroslavem Krobotem, který hraje v Nebelovi hlavní roli, nebo s Janem Hrušínským a Petrou Černockou. Ano, v září se totiž do kin dostane i pokračování Saxány…

Hudba se podívá na největší rockové prudiče

Festivalová sezóna je pro tento rok již fuč a nyní se opět hlásí o slovo škola. Nemusíte však zoufat, protože vás nenecháme ve štychu a i nadále vás budeme zásobovat zajímavými články. Dáme vám pár tipů, jaká hudba se nejlépe hodí k učení, či jaká hudba vám naopak pomůže od učení odreagovat se. Pokud jste patřili (nebo ještě patříte) k těm, co ve škole rádi prudí, tak právě vás určitě potěší náš kratší seriál, v němž vám postupně představíme pět největších provokatérů v historii rocku. Hudební rubrika Topzine.cz vás pobaví i první podzimní měsíc.

Literatura představí Topzine.cz v Domě čtení

Highlightem je pro nás 7. září, kdy v pražském Domě čtení představíme plány do budoucna a vyhlásíme finalisty soutěže Fantastická povídka;  číst bude Juan Zamora, zpívat Jiří Dědeček. Na konec měsíce chystáme slibovaný rozhovor s držitelem Ceny Jiřího Ortena, Janem Těsnohlídkem ml., který vydává svou druhou sbírku nazvanou Rakovina. Věnovat se budeme také osmdesátinám Ivana Klímy a tématu dětských knih a čtenářství.

FOTO: Ladné křivky a svoboda těla, opalování nahoře bez

Teště se i na představení tajemstí análních hrátek, Zdroj: youtube.com

Zdraví a sex se pohrabe v sexuálních trapasech

To, že končí léto, nám vůbec nevadí a dále se budeme věnovat žhavým sexuálním praktikám. Zaměříme se na tajemství análních hrátek, sex ve třech a nebo rychlovky. Prozradíme vám něco o novém, stále diskutovanějším životním stylu singles a rozepíšeme si dopodrobna rozdíly mezi mužským a ženským mozkem. Můžeme se bránit jak chceme, ale sychravé počasí stejně dorazí. Aby spolu s ním nedorazila i podzimní deprese, povíme vám pár vtipných sexuálních trapasů. Na uvolnění představíme tolik oblíbenou jógu a navrhneme vám bylinky pro večerní uklidnění.

Technologie a hry rozpitvají nejnásilnější hry

Po dlouhém prázdninovém půstu se společně s příchodem září dočkáme také spousty nových recenzí očekávaných herních pecek. Na herní konzole, které se spolu utkaly v našem speciálu Válka konzolí, dorazí exkluzivní tituly jako Gears of War 3 nebo třetí pokračování série Resistance. Ve speciálním tematickém článků se podíváme také na několik nejnásilnějších her.

Divadlo přinese recenzi muzikálu Osmý světadíl

Léto jako by se koncem srpna teprve probouzelo, ale divadelní prázdniny už jsou téměř u konce. Herci nabití novou energií se znovu připravují na své obecenstvo. Topzine.cz na září připravil recenzi muzikálu Osmý světadíl, kde zazní hity skupiny Elán a kde pod vedením Jána Ďurovčíka uvidíte oblíbené umělce jako Tomáše Savku, Alžbětu Stankovou nebo Jana Révaie. Ani na činohru nezapomeneme, když vám naservírujeme exkluzivní recenzi hry Oblíbenci mladé švýcarské dramatičky Laury de Weck, která si v novodobém dramatu hraje s osudy a vztahy vysokoškoláků. Možná se v nich poznáte i vy…

Umění se poohlédne po Da Vincim

Světoznámý obraz Dámy s hranostajem opouští na rok Polsko a rubrika umění magazínu Topzine.cz při jeho putování nemůže chybět. Plánují se velké výstavy, ať již například Da Vinciho v Londýně nebo nová výstava Kontroverze v Pražském Rudolfinu. Podíváme se i na velké Biennale industriální stopy, které probíhá v několika našich městech.

FOTO: Podzim života

Těšte se na představení módních podzimních trendů, Zdroj: sxc.hu

Móda a styl přinese reportáž z Prague Fashion Weekend

Začíná nový školní rok a semestr. Víme, to není důvod k oslavě. Určitou kompenzací vám může být nadcházející podzim, který novými módními trendy nikdy nešetřil a nechystá se k tomu ani letos. A my si je hezky rozebereme jeden po druhém. A co víc? Můžete se těšit na událost roku, kterou se stane Prague Fashion Weekend. Alespoň organizátoři to slibují. Jestli to byly plané řeči nebo opravdu takhle akce aspiruje na TOP fashion show u nás, to se dozvíte ve fotoreportáži přímo z místa.

Cestování přijde s tipy na pozdní dovolenou

Za prázdninami se školákům sice zavřela vrátka, ale léto ještě neskončilo a na milovníky cestování určitě mnoho hezkých dní čeká. Víkendy babího léta lákají k nejrůznějším výletům, a proto vám Topzine. cz v září přinese tipy, kam vyrazit za poznáním a zábavou. Protože se blíží období pozdních dovolených v zahraničí či na dveře klepe počátek turistické sezóny v exotických destinacích, budeme čtenáře průběžně informovat o dění a novinkách v cestovním průmyslu a přineseme i pár tipů.

V reportážích se s vámi redaktoři cestování podělí o své zážitky a zkušenosti z dovolených. Ujít si nenechte zvláště několikadílné putování po velké části Provensálska a Azurovém pobřeží.

Vzdělání a kariéra zkonfrontuje šprty a flákače

Prázdniny se s námi rozloučily posledním srpnovým večerem, nový školní rok je tu, a tak se i rubrika Vzdělání a kariéra znovu zaměří na témata spojená se školou a studiem. Poradíme vám například, jak zvládat studijní povinnosti bez stresu nebo jak dosáhnout úspěchu při jednání s lidmi. Vysokoškolské nováčky budeme postupně seznamovat s tím, co je čeká na univerzitní půdě a jak se na nástup do nového prostředí co nejlépe připravit.

Pro středoškoláky máme tipy, jak ve škole více rozvinout ekologickou osvětu a také nahlédneme do duše dvou typů studentů – šprtů a flákačů. Které z nich čeká lepší budoucnost?

Nový školní rok je tu, pomůžeme vám s ním, Foto: Nicola Soukupová, Topzine.cz

Apetit prozkoumá proces pálení alkoholu

Po pivařských prázdninových měsících přichází babí léto a s ním čas vinobraní. Poradíme vám, kdy a kam vyrazit za ochutnávkami letošního vína, přineseme reportáže z místa činu a odhalíme tajemství burčáku. Těšit se můžete i na články o pálení alkoholu a dáme vám i pár tipů, jaké ovoce použít na dobrou pálenku.

Začátek školního roku s sebou přináší i nedobrovolné ranní vstávání a zvýšenou spotřebu energie. Přineseme několik rad, jak na zdravou svačinu, články o povzbuzujících nápojích a vitamínech. Překvapíme vás články o houbách a recepty na jejich zpracování.

Pokračovat budeme v recenzích pražských beer gardens i v seriálu populárních koktejlů.

Fanzine.cz se vrhne na utopické a dystopické speciály

V září chystáme utopický a dystopický speciál. Odhalíme krásy ideálního lidského společenství i jeho katastrofického opaku. Čtenáři se tak mohou těšit na některé knihy Karla Čapka, George Orwella, ale i méně známých romanopisců. Nezůstaneme však pouze u literatury, chystáme taktéž přehled nejznámějších antiutopických filmů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rozpitváme sexuální trapasy i největší rockové prudiče. Těšte se na září