Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rozhovor Kamila Nývltová: Jednou tu O2 arénu vyprodám

Redakce

Redakce

30. 6. 2014

Kamila Nývltová má za sebou první čtvrtstoletí svého života, proto jsme se s redakcí TOPZINE.cz neváhali zeptat, jak jej hodnotí a hlavně co nového na nás chystá. 

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Nedávno jsi oslavila své 25 narozeniny. Oslava proběhla ve velkém stylu a popřát ti do The Loop Jazz Clubu přišla řada kolegů z pódia. Prozraď nám, co tě z celé oslavy nejvíce potěšilo?

Potěšila mě hojná účast fanoušků, kolegů a přátel a hlavně kladné odezvy na můj nový singl „Jsem to já“, který měl na akci premiéru!

Na oslavě jsi představila i nový videoklip. Vystupuješ v něm jako nebezpečná boxerka. Bojový sport ti prý není cizí. Je o tobě známo, že si dělala kickbox. Pověz, jak se na pohled křehká dívenka jako ty dostala k bojovému sportu?

Neustále hledám a zkouším nové věci, které by mě bavily dělat, a jednou z nich byl právě kickbox. Ale bohužel jsem byla na tréninku pouze třikrát, protože jsem si vyhodila koleno a měla jsem ho dva měsíce v ortéze. A tím jsem s kickboxem skončila.

V novém klipu ,,Jsem to já“ vystupuje i tvůj přítel tanečník Tomáš Smička. Jak se zrodil nápad obsadit do klipu právě jeho?

Hledala jsem někoho, kdo bude sexy a má krásné tělo, a to Tomáš zrovna má, takže proč hledat někoho jiného? (smích)

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Nový singl tě ukázal v trochu jiném světle, než jsme tě vídali doposud. Co tě vedlo k tomu, že si k muzikálovým rolím přidala i roli popové zpěvačky?

Asi to, že nechci být „jen“ muzikálová zpěvačka, ale chci dokázat lidem, že umím více žánrů a pop-soul mi je nejbližší.

Jak už jsem nakousl, nejčastěji tě diváci mohou vidět v muzikálech. Hraješ nebo jsi hrála hlavní role například v muzikálech Kleopatra, Dracula, Angelika a v pohádkové hudební komedii Sněhurka a sedm závodníků. Dokážeš ze svých rolí vybrat jednu, která tě baví nejvíc?

Tahle otázka je vždy velmi složitá, a proto na ni vždy odpovídám stejně. Každá role je zcela jiná, a proto se nedají absolutně srovnávat. Ale v poslední době mě nejvíce baví muzikál Aida, protože obsahuje převážně gospelové písně a ty já miluji.

Díky muzikálům se setkáváš s řadou špičkových zpěváků. Na pódiu už jsi stála s Lucií Bílou, Jiřím Kornem nebo třeba i s Danielem Hůlkou. Je ještě někdo, s kým by sis ráda zazpívala a zatím se ti to nepoštěstilo?

Je řada výborných zpěváků, se kterými by mi bylo ctí si zazpívat. A jedním z nich je třeba náš několikanásobný zlatý slavík Karel Gott. Je to člověk, kterého si velice vážím a obdivuji jeho elán do života.

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Kromě několika muzikálů se angažuješ i v soutěži Česko zpívá, které jsi patronkou, dále jsi tváří kosmetické značky a stihla sis zahrát už i ve filmu. To je spousta aktivit. Máš vůbec nějaký volný čas? A jak si představuješ ideální relax?

Čas se vždycky najde. Někdy je ho víc, někdy je ho míň. Nejlepší relax je pro mě odjet k moři a tam se jenom válet a slunit, ale když jsem v Praze a mám chvíli čas, relaxuji třeba i tím, že si zajdu zacvičit, zatančit nebo si dám pořádný burger.

Zmínil jsem i tvou hereckou epizodu. Zahrála sis ve filmu Jedlíci aneb sto kilo lásky. Jak tě bavilo herectví? Můžeme se těšit, že Kamilu Nývltovou ještě někdy na plátně uvidíme?

Já v to doufám (smích). Můj sen je stihnout si zahrát princeznu, než se na mě začnou projevovat první vrásky (smích). Herectví je se zpěvem hodně spojené, proto je velmi důležité, aby zpěvák uměl svoji roli zahrát tak, že mu to každý člověk uvěří. Myslím si, že není velký rozdíl mezi divadelním a filmovým herectvím. Když to člověk umí, tak umí. A já se ráda předvádím a na něco si hraji, proto doufám, že toto nebyla moje poslední zkušenost.

Je ti 25 a už jsi toho stihla vážně dost. Je z tebe úspěšná muzikálová zpěvačka, v podstatě jsi i modelkou a herečkou. Jaké jsou tvoje další profesní cíle?

Dokázat všem, že i „muzikálová“ zpěvačka může být zároveň i sólovou zpěvačkou a mít svoji sólovou kariéru. To je velký úkol, který chci dotáhnout dokonce. A věřte nebo ne, jednou tu O2 arénu vyprodám (smích).

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Musím se zeptat i na cíle osobní. Plánujete s přítelem rodinu nebo je teď pro vás oba důležitější práce?

Myslím si, že máme oba ještě dost času, protože toho máme hodně před sebou. Ale do budoucna sním o tom, že budu mít velkou rodinu, manžela, dva psi a krásný baráček za Prahou.

Začínají prázdniny a všichni plánují nějakou tu dovolenou. Jak je to s tebou? Najdeš si ve svém nabitém programu i čas na cestu k moři?

Letos jsem si urvala 14 dní na to, abych jela s rodinou a přítelem do Chorvatska k moři. Moc se na to těším, protože to nebude jenom válení se u moře, ale budeme i cestovat po památkách.

S létem jsou spojené i hudební festivaly. Můžeme se těšit, že uvidíme Kamilu Nývltovou na nějaké ,,open air“ akci?

Ano, třeba 8. srpna mě s mojí kapelou a nebo taky Lucii Bílou můžete vidět a slyšet na pódiu na vodě ve Frymburku a kdo má čas a chuť může si zajet na Slovensko, kde budeme 28. srpna hrát na speciálně vytvořené stagi  v kamenolomu Pezinok muzikál Kleopatra.

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Zdroj: archiv Kamily Nývltové

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rozhovor Kamila Nývltová: Jednou tu O2 arénu vyprodám