Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Formula 1, 2, 3 od Hebalife Nutrition: Jaké jsou mezi řadami rozdíly?

Herbalife Nutrition nabízí tři produkty s téměř totožným názvem: Formula 1, 2 a 3. Ač se nazývají podobně, jedná se o tři různé doplňky stravy, které v rámci zdravé stravy nabízí vždy něco jiného. Jeden fakt ale všechny tři řady (doslova) spojuje: nejlépe fungují dohromady.

Ideální je tělu dodávat živiny a další látky přirozenou stravou. Ne vždy je to ale možné. Nutriční hodnota potravin klesá a omezení mohou přinášet také různé potravinové alergie či styly výživy, které vylučují maso, všechny živočišné produkty, obiloviny či jiné druhy potravin. Chybějící živiny můžeme tělu dodat i jinak. Jako nejlepší se jeví kvalitní doplňky stravy.

Formula 1 doplní základní živiny

Pokud se člověk stravuje pestře, mívá jeho organismus sacharidů a tuků dostatek. Problém nejčastěji představuje nedostatek bílkovin a vlákniny. Řešení nabízí nápoj Formula 1, který představuje díky svému složení nutričně vyváženou pochoutku. Můžete si ho dopřát samostatně nebo si z něj vytvořit chutné a výživné smoothie k snídani či svačině.

Vitamínová bomba jménem Formula 2

Formula 2 obsahuje 24 klíčových vitamínů a minerálů. Cokoliv vašemu organismu chybí, doplní to dvojka. Existují dvě varianty zvlášť přizpůsobené potřebám žen a mužů. Tablety se užívají společně s jídlem nejlépe v kombinaci s jedničkou.

Kvalitní bílkoviny tělu dodá Formula 3

Nedostatečný příjem proteinů trápí často ženy, vegetariány a vegany, ale i sportovce. Proteinový doplněk stravy v prášku Formula 3 obsahuje vysoce kvalitní syrovátkový a sójový protein, který tělu zajistí vyvážený příjem pro každý den. Doplněk stravy Formula 3 můžete přidat i do oblíbených jídel a nápojů, a to i v kombinaci s výživným koktejlem Formula 1.

Všechny tři uvedené doplňky stravy lze zakoupit v distributorské síti Herbalife Nutrition.

Recept na jarní detox smoothie

Na závěr vám poradíme recept na borůvkové detoxikační smoothie, které si připravíte s pomocí přípravků Formula, a jež vám pomůže nastartovat organismus do jara.

Potřebovat budete:

2 lžíce Formula 1 nebo 1 lžičku Formula 3,

1/2 šálku borůvek,

2 lžíce chia semínek,

3 lžíce jogurtu,

½ šálku mléka,

5 lístků máty.

Suroviny vložte do mixéru a mixujte, dokud není nápoj hladký a bez hrudek. Vychutnejte si svůj jarní detoxikační nápoj a po zimě zbavte tělo všech škodlivin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Formula 1, 2, 3 od Hebalife Nutrition: Jaké jsou mezi řadami rozdíly?