Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Roxy přináší další dávku vibrací. Vibrator ovládne klub již posedmé

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

10. 6. 2011

FOTO: Jack BeatsVibrator je již pravidelnou akcí, která přináší neuvěřitelné množství skvělé taneční hudby. Tentokrát se o zábavu postarají umělci z Prahy, Slovenska i Británie. Vlna vibrací se do vašeho těla pustí 11. června ve 22 hodin v pražském klubu Roxy.

FOTO: Jack Beats

Jack Beats, Zdroj: fotoarchiv Jack Beats

Roxy zařadilo Vibrator na seznam pravidelně pořádaných akcí. Residentem noci bude již velmi zkušený DJ Tvyks, který opět dokázal, že ví, jak připravit skvělou party a od koho se budou šířit ty nejlepší vibrace. Pro sedmý Vibrator vybral nositele jmen Jack Beats, Bad Mojo a Ten Ten DJs. K poslechu a tanci bude hrát mladá, nespoutaná a čerstvá hudba nejrůznějších žánrů.

Vstupenky můžete zakoupit za 190 korun online

Speciálním hostem večera budou Jack Beats. Britské duo složené z Beniho G a Plus Onea vystoupí se svým projektem v Praze vůbec poprvé. Jejich hudba je ukázkou nejnovější britské taneční hudby, které vládnou bassline, dropy a svižné acapelly. Nebude chybět ani wobble. Jack Beats se prosadili zejména remixy pro ikony, jako jsou La Roux, Skream nebo Big Boy. Velký úspěch pocítili v okamžiku, kdy zremixovali klubovou hymnu Fogbank od Boy-8Bit.

Jack Beats – Get Down

Své umění předvede také král české a slovenské elektronické hudby DJ Bad Mojo. Jeho originální mixy nenechají nikoho chladným. Bad Mojo míchá fidget house s elektrem. Nekonvenční a velmi působivé jsou ale i jeho tracky popovějšího ladění, jež se na naší a slovenské scéně zjevují jako hudební přízraky současnosti.

Bad Mojo remix – Disco Kicks (DJ Tuco)

Ten Ten DJs je studentské duo, které nemá ještě příliš zkušeností. Avšak kluci vyhráli otevřenou anketu, která zjišťovala, kdo by měl svým setem Vibrator otevřít. Je tedy jasné, že už mají své místo v hudebním světě a že mají rozhodně co nabídnout. Klub Roxy tak přichází s další lahůdkou, které neodolá žádný fanoušek taneční hudby, 11. červen bude nocí plnou vibrací a jedinečných zážitků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Roxy přináší další dávku vibrací. Vibrator ovládne klub již posedmé