Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Ronan Keating: Od pódií na filmová plátna spolu s Hobitem

Redakce

Redakce

27. 1. 2010

Irský zpěvák a hvězda kapely The Boyzone se chystá na hereckou dráhu a také na velké stěhování do Hollywoodu či na Nový Zéland. V poslední době na sebe nicméně upozorňuje plánovaným filmem Guillermo del Tora – Hobit.

Irský zpěvák Ronan Keating zahájil svou hereckou kariéru. Hvězda kapely The Boyzone plánuje stěhování do Hollywoodu i se svou manželkou Yvonne a dětmi hned po prvních zkouškách k úvodní části filmu Hobit. Ale pokud jeho plán vyjde, může znovu začít balit kufry na Nový Zéland, kde se bude natáčet Guillermo del Torův Hobit. „Chystáme se tam (do Hollywoodu) v červenci. Já, Yvonne a děti. Necháme tam děti zapsat do školy. Může to být na šest měsíců, může to být i na rok,“ říká Keating.

 

„Uvidíme, co se stane. Byl jsem na několika castinzích… zkoušel jsem Hobita. Ten se začne točit v červenci na Novém Zélandu, takže se tam na chvíli usadíme, pokud se to uskuteční.“

Keating je jedním z dlouhé řady celebrit, které byly do projektu zapojeny – Tobey Maquire, potterovská hvězda Daniel Radcliffe, Martin Freeman a James McAvoy. Hobit se v kinech objeví v roce 2011, objevují se dokonce spekulace, že až ve 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ronan Keating: Od pódií na filmová plátna spolu s Hobitem