Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ronan Keating a Burt Bacharach spolupracovali na novém albu. Opět bez Boyzone

Redakce

Redakce

10. 3. 2011

FOTO: Ronan KeatingZpěvák a bývalý frontman populární irské popové skupiny Boyzone právě dokončil své nové album, na němž spolupracoval s americkým hudebníkem Burtem Bacharachem. Deska se svého vydání dočká už 21. března.

FOTO: Ronan Keating

Ronan Keating, Zdroj: oficiální stránky zpěváka

Nahrávání probíhalo začátkem letošního roku v Capitol Studios v Holywoodu a zpěvák i textař se shodli na tom, že celý projekt je pro oba dva stejně velkou a zajímavou zkušeností. Klavíristu a hudebního producenta, jímž je právě Burt Bacharach, těší, že jeho písně získají novou tvář a rád by i prostřednictvím irského zpěváka oslovil nové a mladší posluchače.

Ronan Keating si naopak velmi cení, že může být součástí projektu a interpretovat písně tak velké hudební legendy jako je Bacharach. „Spolupráce s Burtem Bacharachem je pro mě prozatím ta největší výzva, které se mi jako zpěvákovi mohlo dostat a velmi si toho vážím,“ říká.

Album s názvem When Ronan Met Burt vyjde 21. března a bude obsahovat například písně The Look Of Love nebo I Just Don´t Know What To Do With Myself, které v minulosti nazpívala třeba zpěvačka Dusty Springfield.

V současné době bydlí zpěvák i se svou ženou a třemi dětmi v Austrálii a kromě jiného zasedá jako porotce v soutěži X Factor. Momentálně je se skupinou Boyzone na dvouměsíčním turné, které probíhá od začátku února 2011. Bohužel její členové netají, že je to možná poslední věc, kterou jako kapela dělají společně. V minulosti se totiž Boyzone museli rozloučit se svým členem a zpěvákem Stephenem Gately, který v říjnu 2009 zahynul na Mallorce. Letošní sérii koncertů tak berou jako výzvu, která by měla ukázat, zda nebude příliš těžké fungovat jako čtyřčlenné hudební těleso.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ronan Keating a Burt Bacharach spolupracovali na novém albu. Opět bez Boyzone