Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Romantický trailer filmu s Katie Holmes nebo Elijahem Woodem? Mrkněte se

Eliška Nová

Eliška Nová

15. 8. 2010

The Romantics. Nová romantická komedie (říkáte si další?!) má nový trailer. A nakonec se zdá, že s přiřazením k žánru se zase někdo seknul. Moc se asi nezasmějeme. Do kin dorazí spíš lehké romantické drama.

Plakát k filmu The Romantics, Zdroj: distributor filmu

V březnu sice filmový svět zhlédl promo trailer, teď se ale dočkal toho oficiálního. A kdyby to někomu přišlo málo, The Romantics má i nový plakát. Trailer byl umístěn na iTunes.

Snímek podle knižní předlohy Galt Niederhofferové, která si napsala scénář a ujala se i režie, dorazí do amerických kin 10. září 2010. Česká premiéra zatím nebyla stanovena. Filmu o jedné chystané svatbě, přátelích, kteří na ni přijeli, a dávném milostném trojúhelníku, který může svatbu nakonec překazit, se tak pravděpodobně dočkáme až příští rok.

V hlavních rolích již zmíněného trojúhelníku se v roli nevěsty objeví  Anna Paquin (X-men), ženicha si střihne Josh Duhamel (Transformes) a hlavní narušitelku svatebního nadšení  Katie Holmes (Ženy v balíku). Na večírku se objeví i Elijah Wood, Adam Brody nebo Candice Bergen.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Romantický trailer filmu s Katie Holmes nebo Elijahem Woodem? Mrkněte se