Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Rocky nebo Rambo? Sly vám splní sen, stát se akčním hrdinou

Redakce

Redakce

14. 4. 2011

FOTO: Sylvester Stallone na premiéře svého filmu The Expendables v LondýněSylvester Stallone se chystá na trh uvést svou vlastní módní značku. Představena by měla být v roce 2012 pod názvem Sly a inspirací slavnému herci byla obě jeho filmová alter ega Rocky a Rambo.

FOTO: Sylvester Stallone

Rebel nebo gentleman, všichni se oblečou u Slye, Zdroj: sylvesterstallone.com

„Říkal jsem si, že teď je ten správný čas,“ prozradil americký herec, scénárista a režisér Sylvester Stallone v rozhovoru pro magazín Men’s Health Week. „Za ta léta jsem přišel na to, co funguje, a co ne.“ Přestože jak sám přiznává nemá v módní branži žádné zkušenosti, dokázal najít ten správný tým odborníků, který mu pomůže s uskutečněním jeho vize.

Jeho zájem o módu přitom začal už před jedenácti lety při natáčení filmů o Rambovi, kdy hodně zhubl a musel drasticky změnit svůj šatník. Sly věří, že to, co fungovalo pro něj, může fungovat i pro ostatní. Ale nečekejte žádné kousky vyšlé z módy. Značka s příznačným jménem Sly chce oslovit především mladou generaci mužů mezi 25 a 40 lety.

FOTO: Sylvester Stallone

Sylvester Stallone ve filmu Rocky, Zdroj: distributor filmu

Počítá se s uvedením v roce 2012 a v sortimentu by se měly objevit džíny, trička, venkovní oblečení, hodinky a bundy. Podle prezidenta společnosti Michaela Henryho se styl bude soustředit na obě stránky Rockyho i Ramba. „Film Rocky je ve své podstatě romantický příběh,“ vysvětluje, „kdežto Rambo je muž samotář.“ U Slye si, zdá se, přijdou na své tajemní rebelové i mlátičky s romantickou duší.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rocky nebo Rambo? Sly vám splní sen, stát se akčním hrdinou