×
TOPZINE.cz

Rockeři The Black Keys si utahují z Justina Biebera. Fanoušci se bouří

FOTO: The Black Keys
The Black Keys Zdroj: Oficiální stránky kapely

FOTO: The Black KeysPatrick Carney, polovina amerického indie rockového dua The Black Keys, si na sociální síti Twitter změnil jméno na Justin Bieber na protest proti mladému zpěvákovi.

The Black Keys,
Zdroj: Oficiální stránky kapely

Justin Bieber, idol mnoha dívek, minulý týden řekl, že bubeník Patrick Carney  by „potřeboval pár facek“ poté, co Patrick veřejně kritizoval jeho hudbu na předávání cen Grammy.  Carney pohotově odpověděl změnou jména na síti Twitter.

Tuto pomstu korunoval tím, že sdílel odkaz na světovou premiéru nového singlu Justina Biebera, ovšem link směřuje na video skupiny Devo a jejich song Recombo DNA.

Bieberovi fanoušci reagovali značně negativně a bombardovali hudebníka urážkami a negativními komentáři. Jeden z Bieberových zastánců tweetoval: „ Justin si dělal jen srandu. Myslíš, že je normální nenávidět ho pouze za trochu pozornosti? Tvůj život musí být smutný…“

Justin zatím na symbolické přejmenování nijak nezareagoval, jelikož je právě na evropském turné. Uvidíme, jak se bude vzájemná nevraživost muzikantů vyvíjet.

The Black Keys je americké hudební duo hrající převážně rock blues a indie rock. Skládá se ze zpěváka a kytaristy Dana Auerbacha a bubeníka a producenta kapely Patricka Carneyho. Za zmínku stojí hlavně jejich úspěch při letošním předávání cen Grammy, kdy si odnesli hned tři sošky: za nejlepší rockovou píseň (Lonely Boy), nejlepší rockové album (El Camino) a nejlepší celkový výkon v žánru rock.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..