Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rockeři Nada Surf vystoupí v Praze

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

18. 1. 2010

NadaSurfNa melancholické texty s veselými bezstarostnými melodiemi v podání americké kapely Nada Surf se můžou těšit i čeští fanoušci. V rámci svého turné po Evropě zavítají v dubnu také do Prahy, kde zazní písničky především z posledního alba Lucky.

Zdroj: archív D SMACK U PROMOTION

Nada Surf, Zdroj: archív

Nada Surf je indie rocková kapela, která existuje už od počátku devadesátých let. Do povědomí mnoha lidí vstoupili hlavně díky singlu Popular, který se stal hitem americké mládeže. Kluci ustáli vzestup popularity i nevyhnutelné vystřízlivění, nasbírali spoustu zkušeností a dnes mají fanoušky po celém světě.

Daniel, Matthew a Ira zůstávají stále sví a inspiraci pro své texty berou ze života. Jak vysvětlil baskytarista Daniel: „Když jsme se s Matthewem rozhodli, že založíme kapelu, stanovili jsme si několik pravidel. Jedním z nich bylo, že nebudeme zpívat nijak strojeně, že budeme zpívat přesně tak, jako mluvíme. Dál jsme si řekli, že budeme psát písničky o věcech, které jsou nám blízké, které vycházejí z našich životů.“

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 25. dubna od 20 hodin. Vstupenky je možno zakoupit již nyní v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 350 korun + poplatky nebo na místě za 400 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rockeři Nada Surf vystoupí v Praze