Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rock for People bude vítat východ slunce s předními DJs

Marie Baladová

Marie Baladová

17. 6. 2011

Foto: Rock for People 2011Na 140 zahraničních i domácích kapel doplní na Rock for People početní DJ’s. Věnovány jim budou noční a ranní hodiny, kdy spolu se svými fanoušky obsadí taneční scény. Po koncertech na hlavních stageích budou následovat tematické sety, včetně Oldies Party s muzikou sahající od 40. do 90. let. 

Foto: Rock for People 2011

Rock for People 2011 představuje kromě nového loga i mnoho dalších novinek

Za gramofony se tu vystřídá tuzemská dýdžejská reprezentace vybraná Pavlem Kučerou. Vpravdě klidnou zábavu pak nabídne Converse Silent Disco pro zhruba 100 osob, které si budou taneční hudbu užívat ze sluchátek, odkud ven nepronikne ani decibel. Dýdžejské sety se odehrají i v chill out zónách nebo tzv. Zeleném městečku Greenpeace.

The YouTube ID of 3MiTQq_vD6s& is invalid.

Dýdžejský program se na tanečních scénách bude každý večer věnovat jinému hudebnímu stylu. Nultý den odstartuje v půl jedenácté funky & soul v podání DJ Martina Mikuláše, jemuž patří v pražském Paláci Akropolis pravidelný Funkopolis, následující noc jej za gramofony vystřídají Petr Kučera a Šimon Šafránek z The Fakes a polovina kapely Sunshine se svými indie & elektro tracky.

Druhý den bude patřit stylům drum’n’bass & dubstep v podání Brooklyna alias Juanity Juareze či londýnského rodáka Toma Rusta. Ska, punk a reggae pak třetí den zastoupí pánové z Rude Audio a Prague City Lovers.
logo Speciál Rock for People

Letošní Rock for People, na kterém vystoupí na 140 kapel, 20 DJ´s a dvě desítky divadelních souborů a dalších živých projektů, se v hradeckém Festivalparku koná od 2. do 5. července. Vedle zahraničních hvězd v čele s My Chemical Romance, Paramore, Bullet For My Valentine, Pendulum, Sum 41, White Lies, The Wombats, německých Digitalism nebo The Streets byly potvrzeny i české kapely jako Tata Bojs, Kryštof (s derniérou aktuálního Kinoturné), Tři sestry, Vypsaná fixa, Nightwork, Buty nebo Chinaski.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rock for People bude vítat východ slunce s předními DJs