Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rock For Dogs 2011: Festival na pomoc psím útulkům

Redakce

Redakce

21. 4. 2011

Festival ROCK FOR DOGS 2011Máte rádi muziku a zároveň vám není lhostejný život psů v útulcích? Pokud na obě otázky odpovíte kladně, můžete již tuto sobotu navštívit v kině Luft v Lysé nad Labem benefiční festival na podporu opuštěných psů.

Festival ROCK FOR DOGS 2011

Festival Rock For Dogs 2010, Foto: Lucie Trejbalová

Na této charitativní akci, jejíž začátek je 23. dubna v 16 hodin, si můžete poslechnout sedm zajímavých českých hudebních skupin. Divákům zahraje například heavy-metalová kapela Straton z Nymburka, nebo punk-rock’n’rolloví členové hudebního seskupení s názvem Pořát Jinak. Ale sál kina rozezvučí i známější kapely. Znít bude alternativní rock v podání Sněhu na schodišti a jako zlatý hřeb večera vystoupí brněnská electro undergroundová hudební skupina Midi lidi.

Zmíněná moravská kapela je proslavena nejen svými originálními texty, ale především autorstvím výborné hudby k českému snímku Protektor z roku 2009. Tato filmová muzika byla dokonce oceněna Českým Lvem.

Výtěžek druhého ročníku festivalu Rock For Dogs bude věnován útulkům v Poděbradech, Lysé nad Labem a Nymburce. Pokud tedy máte rádi čtyřnohá štěkající zvířata, vaše účast může mnoha z nich pomoci.

Festival Rock For Dogs 2011

Kde: Kino Luft v Lysé nad Labem
Kdy: 23. dubna v 16 hodin
Vstupné v předprodeji: (Čajovna na Valech Nymburk, Luft kino-klub Lysá nad Labem) 120 Kč
Vstupné na místě: 150 Kč

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rock For Dogs 2011: Festival na pomoc psím útulkům